Пікет під стінами нацполіції

Публічний протест влаштувало з десяток людей. Вони впевнені, що стали жертвами бездіяльності правоохоронних органів. Така акція походить вже не вперше. Що ж вимагають пікетувальники, дізнавалась Юлія Хаврель. 

З такими лозунгами та плакатами до стін ГУНП у Полтавськї області щотижня приходять ці люди. Проблеми у них різні, втім винуваці, на їхню думку, одні й ті самі - представники поліції. 

Тетяна Неретіна, пікетувальниця

- Я,як громадянин України, як мешканець міста Полтави не задоволена діями поліції і вважаю, що поліція має захищати законні права і інтереси громадян й сприяти нам. 

Віра Чуприна, пікетувальниця 

- Зі мною сталося зараження ноги й поліція прикриває першу міську лікарню й швидку, через яких я отримала травму. Через це я могла залишитись без ноги. Не обробили її, наложили гіпс й задохнулась рана. 

За словами Леоніда Мороза, він також має проблеми зі здоров'ям. 

Леонід Мороз, пікетувальник 

- У 80 році я втік із Криму від диктатури комуністичної. З того часу, жодна справа не розглянута. Мене там вбивали. Тут виламали мені пальці міліціянти, отбили мені органи. Прошу у людей, дайте роботу на аптеку, їжу. Ось моя права нога, ліва на підході теж саме.  Гнію. Тільки ампутація. В Ізраїлі цю хворобу заліковують на 5 років. Мені вистачило, але це аж 40 тисяч доларів. 

За словами поліцейських, вони вже втомились від таких пікетів, втім нічого не вдієш, адже такі акції цілком законні. Також додають, люди самі не йдуть з ними на контакт або ж вимагають те, що не в компетенції поліції. 

Стрічка новин