НБА змінила формат Матчу всіх зірок-2020 на честь загиблого Кобі Брайанта

Ліга вирішила присвятити подію покійній легенді.

Національна баскетбольна асоціація (НБА) внесла зміни у формат Матчу всіх зірок, який відбудеться в Чикаго 17 лютого, в пам'ять про Кобі Брайанта, який розбився на вертольоті. Перші три чверті будуть починатися з рахунку 0:0, і команди будуть боротися за перемогу в кожній з них. Четверта чверть не буде лімітована звичними 12 хвилинами. Замість цього в лізі вирішили встановити позначку за набраними очками.

Перші три чверті Матчу зірок будуть починатися з рахунку 0:0. Таким чином, у кожній із чвертей буде переможець. Четверта чверть не буде лімітована звичними 12 хвилинами. Замість цього в лізі вирішили встановити позначку за набраними очками. Фінальний результат буде сформований за допомогою складання всіх набраних очок за попередні три чверті кожної команди та додаванням 24 очок. До слова, під 24-м номером виступав Кобі Брайант. За перемогу у чверті команда віддасть 100 тисяч доларів на благодійність, за перемогу в матчі – 200 тисяч. Кожна команда буде обирати благодійні організації, яким будуть пожертвувані ці гроші.

Нагадаємо, 26-го січня Кобі Брайант розбився на власному вертольоті. В авіакатастрофі також загинули ще вісім осіб, серед яких була 13-річна дочка легендарного баскетболіста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію