У Києві на Лук'янівському цвинтарі також вшанували пам'ять Героїв Крут

Люди поклали квіти до могил Володимира Наумовича та Володимира Шульгина.

Ці історичні постаті – випускники Київського університету імені Святого Володимира. Вони загинули під станцією Крути у нерівному бою. Реальне поховання добровольців – це Аскольдова могила. Але до цього часу не вдалося його віднайти. На цьому наголосив заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. За героями, зокрема, провели панахиду та виразили вдячність за виявлену відвагу.

У Полтаві ж на знак поваги до земляків-учасників бою під Крутами встановлять меморіальний знак. Розглядом цього питання займається міська топонімічна комісія. 

киянин

- За справедливість люди стояли, тому що земля – це ж не просто так, це богом дано. Держава людині дана, як батько і мати дані. Ці хлопці, яких ми прийшли поминати сьогодні, були захисниками держави.

киянка 

- Віддали найдорожче, що в них було, – життя. Чи свідомо, чи несвідомо йшли. Але, звісно, коли ти береш у руки зброю, то ти розумієш, що це може бути твоїм останнім боєм. Молоді властиво любити життя. Вони б могли піти в інше місце. Вони мали вибір. І вони вибрали захищати свою державу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію