Про закінчення літа і початок нового навчального року сьогодні у школах Полтави сповістили перші дзвоники

Першачків вони покликали на перші у житті уроки, а для одинадцятикласників свято 1 вересня символізує останній рік дитинства.

У спеціалізованій школі номер 29 цього навчального року – три перших класи, у кожному – по тридцять дітей. Першачки поки що мало знають про школу, але до нового етапу у житті готувалися.

Уже в понеділок першокласники сядуть за нові парти. До навчального року в усіх кімнатах закладу силам батьків облаштували нові освітлювальні пристрої. Міський голова Андрій Матковський на урочистій лінійці передав директору школи документи на 11 нових сучасних комп'ютерів, які вже стоять у спеціалізованому класі. Подарували школярам і сучасні футбольні м'ячі, точно такі, якими, запевнив Андрій Матковський, грають футболісти українських клубів.

Представники паспортної служби вручили паспорти школярам – ровесникам незалежної України.

Цьогоріч у 19-тій школі перший дзвоник пролунав для вісімдесяти двох першачків. Всі вони, обіцяють педагоги, розпочнуть навчання за новими партами у відремонтованих класах. Нині ж для всіх учнів навчального закладу – урочистості: привітання та святковий концерт.

Не з порожніми руками завітали до 19-тої і представники міської та районної влади. Серед подарунків, говорить секретар міської ради Олександр Козуб, – і комп'ютерний клас.

Традиційний же дзвоник покликав усіх на перший урок. Щоправда, заняття для школярів розпочнуться тільки з понеділка.

Стрічка новин