Лікування кольором

У Полтаві презентували виставку малюнків вдів та дітей учасників бойових дій. Всі роботи експозиції об'єднані однією темою та метою – поліпшити психологічний стан авторів робіт.

Білий колір несе позитивний заряд добра, зелений – заспокоює, червоний – збудливо діє на нервову систему. Вченими давно доведено, що колір викликає певні біохімічні реакції в організмі людини і стимулює деякі відділи головного мозку, тож може впливати на емоційний стан. Ці знання громадська організація «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «ПТАХА» використала у своєму арт-терапевтичному проєкті. 

Олла Вʼяла-Бойко, голова правління ГО «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «ПТАХА»

- Малювання, творчість – це завжди дуже добре розвантажує психіку людини. Особливо кольори, є навіть наука така. Тому ми вже декілька років збираємось і малюємо.

На цій виставці всі роботи – на зимову тематику. Загалом їх 27. Наймолодшій художниці, малюнок котрої представили, – 4 роки. 

Олла Вʼяла-Бойко, голова правління ГО «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «ПТАХА»

- Ми через себе хочемо, навіть для суспільства робити такі виховні, просвітницькі речі, бо ми знаємо, як.

Софія Черцова представила ось цю роботу під назвою «Зимова ніч». За словами дівчинки, вона дуже любить малювати, особливо – фарбами на полотні. 

Софія Черцова, учасниця виставки

- В мене зимові свята асоціюються з твором Гоголя «Вечора на хуторі біля Диканьки». Саме це я й хотіла зобразити.

Наступну виставку учасники громадської організації планують провести 14 лютого. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію