У Полтаві пройшов ювілейний творчий вечір Віталія Рябчуна

У свій день народження зібрав на одній сцені більше сотні зірок української естради. У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся творчий вечір з нагоди шістдесятиліття поета, продюсера, мецената Віталія Рябчуна. Привітали ювіляра Іво Бобул, Ніколо Петраш, Наталія Валевська та інші сучасні співаки й мистецькі колективи.

У залі – більше тисячі глядачів. Сьогодні на сцені – «Живі барабани», «Лісапетний батальйон», народні артисти України Іво Бобул, Анатолій Гнатюк, оперна співачка Наталія Шелепницька та інші вокалісти, композитори, поети з усієї України. 

Наталія Май, заслужена артистка України

- Він – світла, класна людина. Він дуже любить творчість, творчих людей, музику, поезію. Робить великий вклад, тому що підтримує починаючих артистів.

Віталій Рябчун родом із Глобинського району. Він – організатор концертів, автор багатьох пісенних текстів, меценат та, за словами самих артистів, відмінний друг та людина, які вміє згуртовувати навколо себе творчих людей.

Харківський співак і колишній вчитель малювання Олександр Кварта, який «прокинувся знаменитим» після виступу на шоу «Україна має талант», говорить: завдяки ювіляру поїздив Полтавщиною.

Олександр Кварта, співак

- З ним ми вже співпрацюємо давно. Він запросив мене зробити тур по Україні, по Полтавщині. Взагалі полтавчан дуже люблю. Вони завжди приймають найкращим чином. Навіть був такий час, коли я нараховував, що у Полтаві і Полтавській області я виступав більше, ніж у себе на Харківщині.

А директор Полтавського обласного Центру народної творчості Дмитро Соколов спочатку почув пісню на слова Рябчуна, а потім вже познайомився з автором. 

Дмитро Соколов, співак, директор Полт. обласного Центру народної творчості

- У Полтаві ми із Полтавським симфонічним оркестром зробили оркестровку і на урочистих подіях ця пісня звучить «То не дощі накрили Україну». Це пісня, яка зі мною проїхала весь периметр фронту.

Зірки шоубізнесу, які не змогли бути на концерті, зокрема, Ірина Білик, Ольга Сумська, записали для іменинника відеопривітання, які й  переглянули на концерті.

Стрічка новин