Disney представить римейк мультфільму про "принца лісу" Бембі

Кінокомпанія Disney розпочинає роботу над римейком мультфільму "Бембі", класична екранізація якого вийшла у 1942 році.

Як повідомляє видання Deadline, слідом за "Королем левом", який став одним із найкасовіших проектів і зібрав у світовому прокаті 1,66 млрд доларів, студія ухвалила рішення перезняти "Бембі". Мультфільм буде представлено в цифровому форматі, де кадри живої природи за допомогою графіки поєднуватимуться з анімованими персонажами.

Серед сценаристів проекту - Женева Робертсон-Дворет і Ліндсі Бір, творці картин "Капітан Марвел" та "Бунтар-один. Зоряні війни: Історія". Продюсером мультфільму стане компанія Depth of Field, яка працює над римейком "Піноккіо".

Класичний мультфільм про оленя вийшов на екрани в 1942 році. Він був знятий за мотивами книги австрійського письменника Фелікса Зальтена й оповідає про оленя на ім'я Бембі - "Принца лісу", його перші кроки, трагічну смерть матері, зустріч із батьком, перше кохання і поєдинок за нього. Мультфільм отримав три номінації на премію "Оскар" - найкраща пісня, найкраща оцінка і кращий звук.

"Бембі" був улюбленим мультфільмом самого Волта Діснея. Компанія Disney протягом багатьох років займається перезапуском проектів студії, які вийшли в різні роки. Так, студія представила екранізації казок "Попелюшка", "Малефісента" (нове представлення казки "Спляча красуня"), "Пітер Пен", "Красуня і чудовисько", "Книга джунглів" тощо. Незважаючи на критику з боку громадськості, яка виступає проти римейків культових проектів, усі роботи стали касовими для Disney.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію