Укрпошта: коронавірус не поширюється через посилки

Укрпошта: коронавірус не поширюється через посилки

Компанія "Укрпошта" запевняє, що немає жодних доказів про ризик поширення коронавірусу через посилки і закликає не поширювати неправдиву інформацію.

Дослівно: "Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано".

Деталі: Відзначається, що Укрпошта стежить за ситуацією щодо коронавірус і перебуває на постійному зв'язку із Міністерством охорони здоров‘я та своїми партнерами у Китаї.

Наразі Всесвітня організація охорони здоров'я не вводить ніяких заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі. Тож у компанії закликати довіряти тільки офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію.

Передісторія. У грудні в китайському місті Ухань був зареєстрований спалах пневмонії. Пізніше з'ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

З 27 січня Китай припинить відправку груп туристів за кордон в рамках заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу. Окрім Китаю, вірус уже поширився у США, Таїланд, Південну Корею, Японію, Австралію, Францію і Канаду.

Станом на 27 січня, коронавірусом в усьому світі заразилися майже 3 тисячі осіб, переважна більшість з них - у Китаї, померли внаслідок вірусу 80 осіб. В Україні не зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом. Китайські посадовці заявляють, що новий коронавірус заразний в інкубаційному період, тобто до появи перших симптомів.

Стрічка новин