Полтавська область співпрацюватиме з Італією

Губернатор Олег Синєгубов підписав меморандуми про співпрацю з президентом Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна Ріккардо Ферретті. Співпраця йтиме за напрямками сільське господарство, інформаційні технології, інженерія та інфраструктура. 

У планах – спільна співпраця, скоординована робота з делегаціями та експертами, спільні візити та проведення «круглих столів». 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми хочемо запропонувати ексклюзивні умови для цього. Для кожного інвестора. Ми так визначись. 10 мільойнів євро, але ця сума не є фіксованою. Той інвестор, який буде наближений, особливо чекаємо інвестора з Італії. Для нього – ексклюзивні умови.

Поруч з губернатором – президент Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна Ріккардо Ферретті. Саме з ним цього дня планують укласти договір про співпрацю. Своє рішення італієць аргументує та пояснює, з ким вони уже співпрацюють.

Ріккардо Ферретті, президент Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна

- Ми хочемо почати з Полтавської області та розширювати можливості. Ми працюємо з 4-ма типами інвесторів. Ми хочемо розпочати з сільського господарства і робити все з застосуванням інноваційних технологій. Зараз Україна надає багато сировини, і тому ми хочемо надати допомогу саме в обробітку сировини, щоб надалі це використовувати.

В кінці зустрічі підписали меморандум про співпрацю. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми домовились щодо співпраці у сфері інвестицій до нашого регіону до Полтавщини. Ці інвестиції будуть роглядатися у декілька напрямків - агропромисловість, газовидобувна галузь, промисловість та інші.

Стрічка новин