Асоціація випускників ПУЕТ

Понад три з половиною тисячі контактів щорічно додається до бази даних Асоціації випускників Полтавського університету економіки і торгівлі. Ця єдина платформа спілкування випускників створена для обміну досвіду та співробітництва із сьогоднішніми викладачами та студентами вищого навчального закладу. Про це розповів ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля. 

Єдина платформа спілкування випускників Полтавського університету економіки і торгівлі дає можливість випускникам навчального закладу консультувати сьогоднішніх студентів щодо розвитку фахових навичок. Про це розповів ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля. 

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Успішні випускники попередніх років, які переконалися у рівні фахової підготовки, готові співпрацювати з нинішніми випускниками, підготовка яких нічим не гірша за попередніх випусків. Викладачі готові співпрацювати з ними і на курсах підвищення кваліфікації.  Й під час проведення майстер-класів. Ми пропонуємо зараз широкому загалу підприємців, працівникам готельно-ресторанного комплексів, туристичних фірм, які періодично проводяться у стінах університету. Тобто, ми говоримо їм до побачення, бажаємо самостійного щасливого лету в безмежному вирі майбутнього життя, бажаємо успіхів, у їх професійній кар’єрі, але ми не прощаємося з ними: ми сподіваємось що в рамках Асоціації випускників, в рамках підготовки майбутніх випускників, ми будемо продовжувати співробітництво із тими магістрами, які сьогодні отримали державне визнання рівня своєї підготовки.

Директор Інституту заочно-дистанційного навчання Юрій Іванов розповів: Асоціація випускників Полтавського університету економіки і торгівлі створена на базі програми Мoodle.

Юрій Іванов, директор Інституту заочно-дистанційного навчання 

- Наші програмісти дописали частину, яка дозволяє зібрати інформацію про всіх випускників, які колись навчалися у нашому навчальному закладі. Є реєстраційна форма й наразі створюється механізм, який дозволить надати випускникам цікаву інформацію. Таку як, пошук посад або пошук фахівців на якісь певні посади, пошук своїх однокурсників, пошук інформації про проекти. Також, вони зможуть подавати інформацію про ті проекти, куди вони хочуть залучити наших випускників. Ця інформація дозволить обмінюватися даними й тих хто навчається, й тих хто за межами держави, й тих хто в Україні. Таким чином, ми намагаємося створити інформаційний простір саме для наших випускників.

Щоб зареєструватися у Асоціації, випускники мають заповнити анкету. Посилання на неї є на сайті Полтавського університету економіки і торгівлі. 

Альона Соколова, координатор з питань розвитку Асоціації випускників ПУЕТ 

- Завдяки новітнім прогресивним технологіям, шлях між університетом та його випускниками скорочено всього в чотири кроки анкетного опитування. Удосконалили доступ до університету, щоб випускники з легкістю могли заповнити анкети, які розміщені - посилання на сайті. А також будуть створені особисті кабінети для випускників, щоб вони могли знайти один одного, щоб вони могли знати про новини університету, щоб вони могли розмістити свої оголошення для потреби знайти працівників, для стажування, можливо практику пройти. Асоціація випускників є і має бути платформою живого спілкування - там де все розвивається: кожен може заявити про себе, знайти однодумців та партнерів, клієнтів, працівників. Наш університет - ПКІ, ПУСКу, ПУЕТ, - який випускники закінчили в різні роки, є простором контактів, ділових зв’язків, взаємної допомоги та співпраці.

Директор Інституту заочно-дистанційного навчання Юрій Іванов розповів: нині у базі даних Асоціації випускників Полтавського університету економіки і торгівлі зареєстровано понад  десять тисячі випускників вищого навчального закладу. 

Стрічка новин