Оновлені вікна та двері

І все, щоб тепло полтавців залишалося в квартирах. У під’їздах встановлюють нові вікна і двері. Місцеві депутати перевіряють якість зроблено.

Новенькі вікна на сходових майданчиках. Не лише красиво та естетично, а ще й тепло та затишно. Мешканці задоволені, адже тепер не доведеться переплачувати за тепло. 

Ніна Звягольська, мешканка будинку 

- Замінили нам на нові пластикові вікна. Откоси добре зробили. Ми дуже вдячні міській раді, депутатам міської ради О. Кісільову, Христовій із Подільської райради. Вони дуже нам допомагали, коли ми до них звернулися. Тепер дуже добре у нас. Люди задоволені. Під'їзд чистенький, добре. І замінили двері, теж дуже гарні.

А розпочалася така співпраця зі звичайного звернення. 

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії

- Мешканці зібрали підписи, ми звернулися до міськвиконкому, відстоювали це питання для вирішення цього питання на комісії. І цьогоріч були вставлені вікна.

Ремонту будинок потребував давно. Адже будівлі вже 40 років, і рами вікон почалися розсихатися вже від старості. 

Вікторія Хрістова-Синявська, заступниця голови Подільської райради

- У ньому 3 під'їзди і переважно мешкають  люди похилого віку, пенсіонери. Тому, це питання для них було дуже актуальне. Ми вирішили, допомогти, зробили.

Цьогоріч у міській раді підписали рішення про фінансову підтримку ОСББ. Тепер лише їм будуть допомагати з ремонтами будинків. Тож, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота радить об'єднуватися та створювати ОСББ. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Всі під'їзди охопити зараз ми не можемо. Тому, ми прийняли європейську практику, вона вже запроваджена в Тернополі, Івано-Франковську, Львові щодо співфінансування ремонтів житлового фонду. 30 на 70. 70% - міська рада гарантує коштів на ремонт, а 30 - це кошти ОСББ.

Стрічка новин