Facebook планує ввести функцію розпізнавання облич у Messenger

Facebook планує ввести функцію розпізнавання облич у Messenger

Компанія Facebook планує додати систему розпізнавання облич у додаток Messenger, надаючи користувачам новий рівень захисту від несанкціонованого доступу до листування.

Ранню версію такої функції виявила дослідниця безпеки з Гонконгу Джейн Манчун Вонг (Jane Manchun Wong) у додатку Facebook Messenger. За її словами, функція працює так само, як біометричні системи захисту в месенджері WhatsApp.

Користувачі зможуть активувати аутентифікацію людини по обличчю і вибирати час увімкнення блокування — через 1 хвилину, через 15 хвилин або за 1 годину після виходу з Messenger.

«Коли функція розпізнавання особи увімкнена, користувачам потрібно буде використовувати Face ID для розблокування програми. Вони як і раніше зможуть читати повідомлення з месенджера та відповідати на дзвінки, якщо додаток заблоковано. Face ID не передається і не зберігається у соцмережі Facebook», — йдеться в описі функції.

Face ID поки має ту саму назву, що і система розпізнавання осіб від Apple в iPhone X та інших моделях. Facebook, швидше за все, змінить назву, перш ніж дана функція стане доступна всім користувачам, пише вона.

Стрічка новин