На премії GRAMMY-2020 серед переможців є українка

На фото - Надія Шпаченко

18-річна американська зірка Біллі Айліш стала тріумфаторкою 62-ї церемонії нагородження музичною премією Grammy, що відбулася 26-го січня у Лос-Анджелесі.

Дівчина перемогла у всіх головних номінаціях: "Найкращий новий артист", "Запис року", "Пісня року", "Альбом року" та "Найкращий поп-альбом року". Цікаво, що старший брат Біллі, Finneas переміг у номінації "Продюсер некласичної музики".

Реперка Lizzo, яка була номінована у 8-ми категоріях, пішла додому з трьома статуетками. Вона отримала нагороду за найкраще поп-виконання, найкраще традиційне r&b-виконання та найкращий урбан-альбом.

До того ж, серед переможців цього року опинилася українка - піаністка Надія Шпаченко, яку нагородили у номінації "Найкраща класична збірка" за "Poetry of Places". Шпаченко виїхала з України у 1991-му році і відтоді мешкає у США і є професором фортепіано в Каліфорнійському державному університеті Помони.

Гурт The Chemical Brothers забрав нагороди у номінаціях "Найкращий танцювальний запис" та "Найкращий танцювальний альбом". За "Найкраще рок-виконання" та "Найкращу рок-пісню" нагородили Гері Кларка-молодшого. 

26-річна іспанська зірка Росалія отримала статуетку у номінації "Найкращий латино-рок/альтернативний альбом", а ексчоловік Дженніфер Лопес, Марк Ентоні був нагородженяи за "Найкращий тропічний латино-альбом".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію