Зимовий артпікнік у Дендропарку

Гуляння на свіжому повітрі. Сьогодні, 25 січня, у Полтавському Дендропарку пройшов традиційний, вже 7 артпікнік. Цього разу він був присвячений проводжанню новорічних свят. Людей зібралося чимало. Для них організували мініконцерт, різні розваги, торгівлю наїдками та напоями.

Одразу при вході у Дендропарк розташовані різні локації. На першій чоловік готує кашу та буде роздавати її полтавцям. Йдемо далі. Ось тут у казані варять пельмені. Неподалік розливають глінтвейн. У цей час на облаштованій поряд сцені виступають самодіяльні колективи міста. 

Серед гостей – полтавець Дмитро Конопелько. На артпікнік прийшов разом з дружиною та донечкою.

Дмитро Конопелько, прийшов на артпікнік

- Нам подобається ходити в Дендропарк, ми годуємо птахів, вивчаємо природу, дерева, збираємо жолуді. А сьогодні ще й свято – артпікнік. Зацікавить нас, я думаю, шашлик, глінтвейн, а діточок – якісь ігри.

Далі в казані варять закарпатський чай. Поруч розташована фотозона. Присвятили цей, вже сьомий артпікнік, проводжанню коляди, розповідає організаторка Оксана Деркач. Та головна ідея, ділиться вона, – долучити якомога більше полтавців до так званого «відродження національних традицій».

Оксана Деркач, організаторка артпікніка

- Ми написали проєкт в Український культурний фонд з надією, що вони підтримають нас фінансово, щоб придбати звук, щоб не орендувати, щоб ми могли мати свою сцену. Я думаю, що це полегшить організаційний момент у підготовці артпікніка.

Полтавка Тетяна Шостак на артпікніку в Полтавському Дендропарку вперше. Вона прийшла на захід разом із сестрою та племінницею. Про свято дізналися із соціальних мереж. 

Тетяна Шостак, прийшла на артпікнік

- Вирішили пройтися і свіжим повітрям подихати, подивитися на таке чудове свято. Дітей ось зацікавила музика, тому зупинилися тут. Вони в нас танцівниці, тому їх музика в першу чергу приваблює. Хотіли сюди йти, вони не зовсім розуміли, куди ми йдемо, чому, але ж зараз прийшли, побачили, поки що задоволені.

Загалом гуляння тривали близько п'яти годин.

Стрічка новин