Оновлення в соціальній сфері Глобинщини

Не випадково місцеву ОТГ називають однією з двохсот кращих в Україні. Останнім часом там зроблено чимало добрих справ. Зокрема, реконструкцію покрівлі даху музичної школи, ремонт лікарні й меморіального комплексу, благоустрій будинку культури у Великих Кринках Глобинського району, який вдалося виконати завдяки взаєморозумінню і співробітництву депутатів різних рівнів від Соціал-демократичної партії. Про їхні конкретні справи на благо громади – у нашому наступному сюжеті.

Музичній школі у Великих Кринках Глобинського району – більше 45 років. Понад 90 учнів вчаться там на вокально-інструментальному та хореографічному відділах. Нещодавно школу почали активно реконструювати: оновили фасад, вставили нові вікна і двері. А головне – повністю перекрили дах, який до цього у кількох місцях протікав, створюючи постійні проблеми освітянам.

Петро Оченаш, директор музичної школи у с.Великі Кринки

- Покрівля була замінена повністю. Тепер немає у нас протікань. Були зроблені відливи. Зараз знаходиться у гарному стані.

Микола Первак, депутат Полтавської обласної ради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Усередині вже не псує той естетичний вигляд цих кімнат, де проводять свої заняття по хореографії, навчаються на різних музичних інструментах – гітара, баян і так далі. Це мене радить і це мене тішить, що нам вдалося разом з моїми колегами-депутатами із районної ради.

Втім, не тільки музична школа у Великих Кринках отримала нове життя. Інші об'єкти соціальної сфери там теж було відремонтовано.

Віктор Лєднік, депутат Глобинської районної ради від Соціал-демократичної партії

- Виконані ремонтні роботи по музичній школі, по благоустрою населеного пункту, ремонт покрівлі у лікарні у Великих Кринках. Було повністю зроблено капітальний ремонт меморіального комплексу, благоустрій будинку культури. Завдяки співпраці місцевої, районної влади, обласних депутатів, співпраці депутатів усіх рівнів Соціал-демократичної партії.

Депутат обласної ради від Соціал-демократичної партії Микола Первак пишається тим, що разом із колегами доклали зусиль, аби Глобинську об'єднану територіальну громаду вважали серед кращих у нашій державі.

Микола Первак, депутат Полтавської обласної ради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Завдяки нашій плідній, сконцентрованій роботі, напевно, це дало можливість об’єднаній Глобинській громаді вийти на такі рубежі. І вона сьогодні має місце серед двохсот кращих об’єднаних громад в Україні.

Стрічка новин