П'ятирічній полтавці потрібна допомога

На лікування у Трускавецькій клініці імені Козявкіна Карині Ждамаровій потрібно 30 000 гривень. Дівчинка все життя бореться із хворобою ДЦП. Мама дитини благає про допомогу.

П'ятирічна полтавка Карина Ждамарова з допомогою своєї мами пробує робити перші кроки. Це – результат чотирьох курсів лікування у Трускавецькій клініці імені Козявкіна, реабілітації в Полтаві та п'яти разів ігореква терапії в Одесі. Ще в 1 рік дівчинці медики поставили діагноз – ДЦП, спастична форма. Трапилося це внаслідок передчасних пологів. Дитина упродовж всього життя лікується, аби стати на ноги. Останній курс реабілітації закінчився 3 січня. За словами мами Тетяни Ждамарової, він дав непоганий результат.

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- У Кариночки знову ж таки зменшується тонус м'язовий, у неї краще відкриваються долоньки, зараз вона впевненіше тримає спинку, тримає голову. Навіть сидячи в спеціальному стульчику, він у нас є, не пристібаючи, вона намагається тримати рівновагу.

З кожним курсом лікування у Трускавецькій клініці імені Козявкіна дають покращення. Їх жінка помітила одразу. 

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- А це як для такої хвороби дуже добре. Тобто, при зменшенні тонусу, відповідно, покращується і кровопостачання кінцівок, і покращується, скажімо так, праця сама самої дитини на ЛФК, на лікувальних процедурах.

Більше того, зізнається Тетяна, у її доньки після четвертого курсу лікування покращився не лише фізичний, а й емоційний стан.

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- Вона зараз, скажімо, не те, щоб вона дужче полюбила гратися, ну от вона бігає, стрибає по пів дня із сестричкою. У неї зараз йде такий активний розвиток, що вона прагне до дітей більше.

Аби Карина мала таку змогу – гратися та спілкуватися з однолітками, їй потрібна допомога. Лікування дороговартісне, його проходити потрібно постійно. У сім'ї, де працює тільки батько, коштів на це не вистачає. На п'ятий курс зібрати потрібно 20 000 гривень. До того ж, проживання у чужому місті також потребує витрат. Загалом родині зараз не вистачає близько 30 000 гривень. 

Зараз на екрані ви бачите реквізити для допомоги. Карта ПриватБанку на ім'я мами Тетяни Ждамарової 5168 7573 5710 3607. 

Стрічка новин