Пікет під стінами обласної прокуратури

Такий публічний протест влаштувало з десяток людей, які вважають, що стали жертвами бездіяльності правоохоронних органів. 

На подібні акції виходять не вперше. Кажуть, уже списано стоси паперів, був не один візит до представників правоохоронних органів, але розгляд їх справ – на місці. Тож цього дня вони тут, з плакатами в руках та письмовими доказами, які, на їх думку, вказують на бездіяльність поліції. Такі акції цілком законні. Напередодні пікету ініціаторка зібрання писала заяву на дозвіл для її проведення. Стояли 3 години, але до пікетувальників ніхто не вийшов.  

Тетяна Неретіна, пікетувальниця

- Я, Неретіна Тетяна Іванівна, потерпіла в кримінальному провадженні, свідчу про те, що в нашому місті Полтаві наша поліція неналежним чином виконує свої посадові обов'язки, скоює посадові підлоги, неналежним чином розслідує кримінальні провадження і здає їх в архів, не розслідувавши.

Леонід Мороз, пікетувальник 

- Ні одна заява, яку я писав, не розглянута, і це занесено в ЄРДР. Не розглядається, а саботується.

Тетяна Андріївна, пікетувальниця

- Я 5 років борюся. Заведено 9 кримінальних проваджень. Мене й били навіть. НАБУ відкрило 3 кримінальних провадження, передано в слідче управліня. А ті ніяк не передадуть, і взагалі все зникло.

Стрічка новин