Як українці та німці контролюватимуть «Укрзалізницю»

«В управління – на 10 років: як українці та німці будуть контролювати «Укрзалізницю»? У Києві, в інформаційному агентстві, відбулася дискусія з цього питання. Фахівці спробували розібратися, як відіб'ється на залізничній галузі співпраця з національним оператором залізниць Німеччини DEUTSCHE BAHN.

Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України 

- Вчора був підписаний меморандум між Міністерством інфраструктури та німецькою компанією DEUTSCHE BAHN. Так ми хочемо дати в управління німцям «Укрзалізницю» на 10 років. Ми пов'язуємо з цим рішенням не лише долю інфраструктурної одиниці. Це – екосистемне рішення, яке має показати, що Україна безпрецедентно відкрита світу до нових стандартів. Про деталі ще потрібно домовлятися, офіційні документи не підписані, але політичне рішення уже ухвалено, і це великий крок.

Така заява від Прем’єр-міністра України прозвучала під час виступу у Давосі. З приводу цієї новини в мережі почалося обговорення. Користувачі обурювалися можливою передачею української залізниці. Згодом Олексій Гончарук спростував цю заяву на своїй сторінці у Фейсбуці. Мовляв: «Укрзалізниця» не буде керуватися національним оператором залізниць Німеччини, представники DEUTSCHE BAHN лише надаватимуть послуги з консультацій.

Розвію всі чутки, які ходять зараз навколо цього питання. Зараз наша команда веде переговори з німецькою стороною щодо подальшої співпраці в операційній діяльності, в наданні консультаційних послуг з боку німецької залізниці.

Розібратися все ж таки, які відносини очікуються між сторонами України та Німеччини, взялися експерти. Зокрема, Дмитро Беспалов, фахівець з транспортного планування, розповів: співпраця України з даною компанією відбувається давно, і власне даний меморандум, який підписали в Давосі, не каже про передачу «Укрзалізниці» в управління DEUTSCHE BAHN.

Дмитро Беспалов, фахівець з транспортного планування

- DEUTSCHE BAHN – одна із самих ефективних рейсових систем. Нам є в них чому повчитися. Дуже добре, що наші люди, відповідальні за «Укрзалізницю», вони звернулися відразу до кращих. І ми отримаємо найкращі консультації та допомогу в цьому плані.

Дмитро Беспалов партнерство з німецькою компанією розглядає позитивно. Але, говорить, треба зважати на окремі домовленості вже під час підписання самого контракту. Бо, як він зазначив, Меморандум – це документ тільки про наміри співпраці. У свою чергу В'ячеслав Коновалов, експерт громадської кампанії «Європатруль», висловив сумніви щодо якісної консультації німецькими спеціалістами. Він наголосив: в Україні та Німеччині – різні технологічні характеристики залізничних покриттів. Додав: є моменти, в яких Україна виграє від співпраці.

В'ячеслав Коновалов, експерт громадської кампанії «Європатруль»

- Питання стоїть в тому, як вони зайдуть в Україну. В нас різна філософія роботи. Елементарно – в нас колія радянська шириною 15,20 а в них – 14,35. Я вже мовчу там про інші технічні моменти. Але я думаю, вони зайдуть з якимись разовими проєктами. Наприклад, доведуть проєкт європейської колії до Львова.

В результаті експерти дійшли висновку: консультація з боку фахівців німецької компанії DEUTSCHE BAHN буде дійсно працювати тільки за умови, якщо уряд з парламентом перегляне закони щодо тарифікації перевезень. І на розвиток галузі будуть виділятися державні дотації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію