Проєкт «Нова українська школа» поступово втілюється у життя

Це, передусім, сучасні форми роботи із дітьми, організація навчального та виховного процесів на найвищому рівні і, звісно, оновлення матеріальної бази. У цьому освітянам допомагають депутати обласної ради з фракції Соціал-демократичної партії. Нещодавно вони відвідали навчальні заклади Миргородського району.

Для Петрівцівської загальноосвітньої школи будь-яке обладнання стає у нагоді. Педагоги максимально намагаються використовувати там новинки техніки для якісного висвітлення навчального матеріалу. Спочатку вчителі просили голову фракції СДП в обласній раді Валерія Прядка посприяти їм у придбанні проектора з екраном. Коли ж отримали повноцінний інтерактивний комплекс, були приємно здивовані.

Марія Щомур, учениця 10 класу Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Із появою цієї дошки нам стало цікавіше вчитися. Тому що ми робимо завдання в ігровій формі. Вчителі нам роблять проєкти. Нам краще запам’ятовується інформація.

Василь Квітка, директор Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

- Це дає можливість вчителям та учням нашої школи використовувати Інтернет-ресурси, зробити наше навчання змістовнішим і цікавим.

За сприяння депутата облради від Соціал-демократичної партії Костянтина Кірпосенка у Миргородській ЗОШ №5 замінили вікна на сучасні енергоощадні та придбали інтерактивні дошки для першокласників. До речі, першачки усіх шкіл міста віднедавна матимуть можливість користуватися такими дошками. Задля цього було виділено 200 тисяч із обласного бюджету і стільки ж – із міського.

Тетяна Колибельник, начальник Миргородського міського відділу освіти

- Ці кошти дали можливість у кожен перший клас нашого міста, а ми набрали 16 перших класів, ми придбали 16 інтерактивних комплексів. І дітки першого класу, ідучи на своє перше заняття, уже мали ось таке сучасне обладнання. Дякуючи такій співпраці обласної і міської ради, маємо сучасні кабінети для учнів перших класів.

Депутат Полтавської облради Костянтин Кірпосенко каже: окрім коштів на придбання дошок були виділені фінанси й для задоволення інших нагальних освітянських проблем.

Костянтин Кірпосенко, депутат Полтавської облради (фракція Соціал-демократичної партії)

- У минулому році було використано по програмі регіонального розвитку 1 мільйон 1166 гривень. Із цих коштів 700 тисяч на умовах співфінансування виділено на заміну решти вікон і вхідної групи дверей. 100 тисяч було виділено на інклюзивний центр.

Також за сприяння Костянтина Кірпосенка на території Миргородської ЗОШ №5 побудований сучасний спортивний майданчик. Зокрема, встановлені антивандальні тренажери. Зараз готується поле зі штучним покриттям. А у Миргородській школі №9 імені Зубковського відремонтовано актову залу. Зокрема, замінено вікна й оновлено сцену.

Юрій Лушин, директор Миргородської школи №9 ім.І.Зубковського

- Виготовили такі гарні сучасні штори, ламбрекени на вікна для нашої актової зали. Я думаю, що це буде на багато років вперед. Реалізований такий гарний проєкт.

Керівник фракції Соціал-демократичної партії в обласній раді Валерій Прядко переконаний: місія соціал-демократів на Полтавщині – забезпечити якісний освітній процес як у міських, так і в сільських школах. 

Валерій Прядко, депутат обласної ради, керівник фракції Соціал-демократичної партії

- Дуже важливо, щоб ці діти знали, що в них є перспектива. Для цього і працюють наші депутати на місцях. Так працюють Констянтин Кирпосенко, Марина Рябокінь, Микола Первак, Сергій Жук. Так працюють усі депутати фракції обласної ради. Так само працюють на місцях і наші депутати міських, сільських і районних рад.

До слова, питання освіти соціал-демократи постійно тримають на контролі в усій області. Так секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зазначив, що у цьому році Полтава планує розширювати мережу диятчих садочків та розпочати добудову нового корпусу для Полтавської школи №9.

Стрічка новин