У Полтаві поліція та комунальники провели рейд Центральним ринком

Вони перевіряли підприємців на дотримання правил торгівлі. Згідно з чинним законодавством, торгувати можна лише у встановлених місцях. Як у місті планують протистояти стихійній торгівлі, знає Юлія Хаврель.

Картопля, цибуля, горіхи, возики. І все це – на проїжджій частині. На Центральному ринку цього дня копи разом з представниками влади провели рейд. Порушив правила торгівлі вперше - попередження, вдруге - адмін.протокол.

Андрій Чудновцев, поліцейський

- Реагують на три, чотири дні. Можливо, до тижня їх вистачає. Потрібно нагадувати про себе, щоб люди нас бачили.

Порушенням вважається торгівля на дорозі, на тротуарі - ні. Втім торговці вдаються до креативних дій. Ось, наприклад, магазин-прицеп. Стоянка, до речі, тут не заборонена.

Дмитро Бурмака, керівник КП «Полтава-Сервіс»

- Це сьогодні - ярмарок. Є схема, є визначені місця. На тротуарі можна реалізовувати свою продукцію, а на проїжджій частині - це заборонено. Коли люди виставляють на дорозі продукцію, це надалі ускладнює рух. Ми постійно на це реагуємо, для того, щоб якось впорядкувати хоча б рух транспорту по цих вулицях.

Для того, щоб позбутися стихійної торгівлі та розвантажити прилеглі до Центрального ринку вулиці Шевченка, Героїв Чорнобильців, Чорновола, Новий Базар, оптовий ринок у Полтаві хочуть перенести на вулицю Київське шосе,70. Планують це зробити до завершення каденції депутатів Полтавської міської ради.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради

- Зараз там проблеми юридичні з тією стоянкою, які зараз мають бути вирішені. Ремонт колектора. І тоді туди ось ця вся історія переїжджає. І тоді ось цих всіх торговців, які зараз ось тут на тротуарах сидять, легально ми плануємо якраз делегувати туди, де знаходився оптовий ринок.

За словами Дмитра Бурмаки, підприємці «за» таке переселення.

Стрічка новин