Презентація бібліографічного покажчика «Тарас Пустовіт» у Полтаві

Знай наших. У Полтаві презентували покажчик «Тарас Пустовіт». У виданні представлені наукові статті історика-архівіста Тараса Пустовіта та його біографічні дані.

Презентацію бібліографічного покажчика «Тарас Пустовіт» відкрив симфонічний оркестр. За словами самого Тараса, для нього це дуже символічно, адже якби він не був істориком-архівістом, точно став би скрипалем.

Ідея створити видання, присвячене дослідникові доби Української революції 1917-1921 років Тарасу Пустовіту, виникло у його колег: бібліотекарів відділу краєзнавства.

Марина Федорова, завідуюча відділом краєзнавства обласної бібліотеки 

- Ми підготували специфічне видання, бібліографічне видання, присвячене нашому історику, архівісту, історику Тарасу Пустовіту. Минулого року він відзначив свій ювілей, 60 років. І ми вирішили зробити такий подарунок – систематизувати всі його праці, зібрати у бібліографічний покажчик.

За словами людей, котрі працювали з Тарасом, навіть якщо він не володіє якимось матеріалом, він обов'язково порадить, до кого звернутись. Для присутніх він не просто колега, а друг.

Володимир Мокляк, заст.директора Полтавського краєзнавчого музею ім.В.Киричевського

- Він відноситься до тих людей, яких раніше називали енциклопедистами. Тобто людина, яка володіє величезною масою інформації й не тримає її в собі, а ділиться з колегами, знайомими й широким загалом.

Сам же Тарас Пустовіт каже, для нього такий подарунок – безцінний.

Тарас Пустовіт, заст. директора Державного архіву Полтавської області

- Я думаю, що систематизувати весь оцей науковий доробок – це була дуже непроста справа. Мені дуже приємно, що поставили на сьогодні ось таку крапку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію