Семінар із професійного розвитку для миргородських освітян

Нова українська школа передбачає здобуття нових знань не тільки учнями, а й учителями.

Вдосконаленню педагогічної майстерності чільну увагу приділяють у Миргороді. Там провели семінар для заступників директорів шкіл міста із навчальної роботи «Організація супроводу професійного розвитку педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти».

Освітяни оцінювали свій творчий потенціал, уміння налагоджувати роботу у педагогічних колективах, проаналізували страхи та недоліки, що стосуються повсякденної роботи. Крім того, для присутніх організували майстер-класи.

Валентина Фененко, директорка Миргородської ЗОШ №1

- Нова українська школа, її концепція вимагає постійного вдосконалення, професійного розвитку вчителя, педагогічного працівника. На сьогоднішньому семінарі завучі першої школи демонструють нам, як вони працюють із вчителями, педагогічними працівниками, які методи, новації, стратегії використовують для самовдосконалення вчителів для навчання протягом життя.

Юлія Невєрова, завідуюча методкабінетом відділу освіти Миргородської міськради

- Це можуть використати заступники у подальшій своїй роботі, як на засіданнях педагогічних рад у навчальних закладах міста, так, відповідно, і в своїй повсякденній роботі. Нові методи, нові прийоми, нові вправи, які можна використовувати на кожному уроці зі свого фаху.

Стрічка новин