Пожежа в школі

Надзвичайники терміново виїжджають на подію. Евакуюють дітей і педагогів, швидко гасять займання. Це лубенські рятувальники проводили тактико-спеціальні навчання із ліквідації пожеж в освітянських закладах.

- Служба порятунку. Слухаю вас

- Пожежа у Лубенській школі №1 за адресою: Ярослава Мудрого, 25/1

- Увага пожежа! 1,2 вхід на виїзд. 1-ша школа

Червоні автівки із синіми сигнальними вогниками вирушили на тренувальне завдання. Надзвичайники 18 державної пожежно-рятувальної частини цього дня ліквідовували умовні пожежі у навчальному класі другого поверху Засульської гімназії, у кімнаті третього поверху гуртожитку Фінансово-економічного коледжу Полтавської аграрної академії, на третьому поверсі Лубенської загальноосвітньої школи №1.

Катерина Білан, учениця 6-а класу Лубенської ЗОШ І-ІІІ супенів №1

- Якби це було насправді – ми перелякалися б. І щоб ми знали, як евакуюватися, коли у школі пожежа почнеться.

Микола Устименко, начальник відділу з питань НС Засульської сільради

- Діти тренуються, бачать і розуміють, куди їм потрібно бігти. Їхні чіткі дії. Від цього безпосередньо залежить їхнє життя. Саме головне, щоб не було паніки, не злякалися.

За легендою, під час навчань, після проведення евакуації людей, у будівлях залишалися потерпілі. Вони потребували допомоги і не могли самостійно залишити приміщення. Відтак, першочерговим завданням стало проведення пошуково-рятувальних робіт і звільнення потерпілих із вогняного полону.

Віктор Пустовой, заступник начальника Лубенського ДПРЧ 18

- Під час навчань були проведені заходи по евакуації учнів та студентів та тренування персоналу стосовно дій у даних ситуаціях та проведення евакуації самого персоналу з будівель.

Віктор Пустовой каже: із поставленими завданнями учасники навчань впоралися. За його словами, пожежники, з одного боку, та учні й педагоги – з іншого, діяли чітко і злагоджено. Освітяни переконані: такі навчальні заходи, наближені до реальності, вкрай необхідні.

Людмила Тютюнник, директорка Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

- Воно дуже необхідне. Адже діти розуміють важливість цього питання. І тому ми сьогодні на самому серйозному рівні проводимо це навчання. Діти всі згуртувалися, розуміють. І всі ми вклалися у норму.

Стрічка новин