Новий спортивний майданчик та відновлена каналізаційно-насосна станція у Глобиному

Ці проєкти вдалося втілити у життя завдяки взаємодії та співпраці депутатів усіх рівнів від Соціал-демократичної партії. Наша творча група побувала у Глобиному разом із депутатом обласної ради Миколою Перваком, який опікується нагальними справами у своєму виборчому окрузі.

У Глобинській гімназії №1 із задоволенням користуються майданчиком із штучним покриттям. Його виготовили за всіма необхідними стандартами.

Олександр Артюшенко, заступник Глобинського міського голови

- Спортивний майданчик із штучним покриттям на території Глобинської гімназії №1 є продуктом спільної співпраці між Глобинською ОТГ, Полтавською ОДА і депутатом обласної ради Перваком Миколою Михайловичем. Близько 500 тисяч гривень - із міського бюджету, близько мільйона гривень - із державного бюджету, Міністерства регіонального розвитку.

Вдень там проводять заняття із фізичної культури для місцевих учнів. Ввечері ж, навіть взимку, на майданчику можна пограти у футбол. Адже, окрім професійно зробленого покриття, там облаштували й освітлення.

Олександр Артюшенко, заступник Глобинського міського голови

- Молодь, яка працює на сьогодні і не має можливості вдень позайматися, вони використовують вуличне освітлення - є 8 ліхтарів, які вмикаються, - ледовське освітлення. І чудово тут проводять час - вечорами наші не тільки футбольні команди, а всі, хто бажає цим займатися.

Втім, для того, щоб цей проєкт було втілено у життя, довелося докласти певних зусиль. Адже спочатку майданчик у Глобиному споруджувати не планували.

Микола Первак, депутат Полтавської обласної ради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Мені довелося переконати усіх керівників області, комісію по молоді і спорту Полтавської обласної ради, щоб вона була включена в програму. І саме основне - щоб були передбачені кошти. Мене радує те, що вдалося це втілити у життя. Ви сьогодні бачите, який це прекрасний майданчик.

Далі ми завітали на місцеву каналізаційну насосну станцію. Олександр Артюшенко розповідає: цей об’єкт - довгобуд. Почали зводити його ще 30 років тому. І тільки недавно віз, як-то кажуть, вдалося зрушити з місця. 

Олександр Артюшенко, заступник Глобинського міського голови

- Провели відповідний тендер. Отримали транш на фінансування цього об’єкту із обласного екологічного фонду. І от спільними зусиллями вирішуємо це питання.

Зараз там відновили проектно-кошторисну документацію, замінили насоси та електрообладнання, провели під’їздну лінію електропередач. Об’єкт повинні найближчим часом запустити у дію. Для Глобиного, де з кожним роком завдяки інвестиційній привабливості з’являється все більше нових робочих місць, він має важливе значення. Депутат обласної ради Микола Первак переконаний: відродження довгобуду, будівництво спортивного майданчику та інші добрі справи на Глобинщині вдалося зробити завдяки взаємодії та плідній співпраці депутатів усіх рівнів від Соціал-демократичної партії.

Микола Первак, депутат Полтавської обласної ради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Ми працюємо тісно, плідно, конструктивно, і стараємося виконувати ті обіцянки, які ми давали у своїх передвиборних програмах. Ми стараємося, для цього працюємо і будемо працювати.

Стрічка новин