У Полтаві відкриють Центр захисту бізнесу та інвестицій

Підвищення рівня безпеки бізнесу від необґрунтованого тиску та захист інвестицій – головна мета діяльності. Центр діятиме у приймальні народного депутата Дмитра Нальотова. Останній буде залучати всі депутатські можливості задля корисної справи. Юридичним напрямом керуватиме директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Лемешко.

Ініціатива створення Центру захисту бізнесу й інвестицій в Полтаві належить нардепу Дмитру Нальотову. Напрямки роботи Центру – важливі питання юридичної безпеки бізнесу та створення умов у Полтаві для залучення інвесторів. Ідея створення такого Центру з'явилася ще під час передвиборної кампанії, адже пріоритетом було спілкування з людьми та спільнотами, а не реклама. 

Дмитро Нальотов, народний депутат України 

- Питання захисту бізнесу підіймалося дуже часто. Так само, як і заведення в місто інвестицій, без корупційної ренти. По-друге, це те, що ми прийняли декілька законів стосовно детінізації бізнесу, реєстратори розрахункових операцій, тож я вважаю, що ми повинні підтримати бізнес. Створення цього центру, воно зараз на часі.

Юридичним напрямком Центру буде керувати директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого Олександр Лемешко. Йому, як юристу-практику, відомі проблеми містян. Тож включатимуться в боротьбу, уже маючи подібні кейси та історії взаємодії з бізнесом. 

Олександр Лемешко, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого 

- Мова йде не про нелегальні сфери бізнесу. І дійсно, держава зацікавлена в унормуванні підприємницької діяльності і ті, останні закони тому є свідченнями. Тому є легальний бізнес. З іншого боку, ми не хотіли трактувати, що є якісь претензії до правоохоронної системи в цілому, тому що цей Центр має на меті захист від протиправного впливу.

Центр розпочне роботу в понеділок, 27 січня, за адресою вулиця Сковороди 2в – приймальня нардепа Дмитра Нальотова. Послуги надаватимуть безкоштовно та чекатимуть містян з понеділка по п'ятницю з 9 ранку до 6 вечора. 

Дмитро Нальотов, народний депутат України 

- Там буде постійно знаходитися юрист, який буде приймати звернення та опрацьовувати їх. А ще надати безкоштовну юридичну консультацію. Після отримання звернень ми будемо вже думати, як правильно реагувати на них і куди саме їх переправляти. Я як народний депутат буду використовувати всі інструменти - такі як запит народного депутата, звернення, інші інструменти депутата, щоб допомогти проблемним питанням.

Нардеп обіцяє забезпечувати комунікацію з вищим керівництвом профільних державних органів. Простіше кажучи, якщо на місцевому рівні представники тих чи інших контролюючих органів заважатимуть «білому» бізнесу працювати - про це дізнаються на найвищому рівні дуже швидко. 

Олександр Лемешко, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого 

- Підприємець в сучасних кризових умовах виконує не лише економічну функцію, але й певну соціальну, адже це робочі місця, податки, і я думаю, що підтримка таких легальних форм бізнесу, які мають певні утиски з боку правоохоронного боку, то це дуже цікава ініціатива. Крім того, що в інших регіонах таке реалізоване.

Стрічка новин