Конкурс «Розвиваємо бізнес у своїй громаді» у Пирятині

«Розвиваємо бізнес у своїй громаді». Так називався конкурс проєктів, що проходив у Пирятині, організований міською радою. Три місцевих підприємці отримали кошти на розвиток власної справи.

Змінити інтер’єр пирятинського ресторану «Удай» Галина Сабірова мріяла давно. Та коштів у підприємства для запровадження новацій не було. Почувши про те, що Пирятинська міська рада оголосила конкурс «Розвиваємо бізнес у своїй громаді», вирішила взяти у ньому участь.

Галина Сабірова, приватний підприємець

- Я загорілася ідеєю взяти участь у цьому конкурсі. Був написаний бізнес-проєкт. Згідно цього бізнес-проєкту, виконавчий комітет пішов нам назустріч і виділив кошти у розмірі 48 тисяч гривень.

Сьогодні інтер’єр бенкетної зали ресторану значно змінився. Відремонтована стеля, замінена електромережа і придбані люстри. Роботи ще не завершено. На черзі – ремонт стелі і облаштування барної стійки. Задоволена участю у конкурсі і приватний підприємець Галина Горбачова. 

Галина Горбачова, приватний підприємець

- Це новшество. І підприємці теж почали вірити у міську раду, почали вірити, що міська рада щось робить і для підприємців. Влада до нас так обличчям повернулася, ми дуже вдячні.

Для свого магазину Галина Горбачова придбала холодильну установку, яка дозволяє щомісяця економити 2 тисячі кіловат електроенергії. Зі встановленням нового обладнання у магазині на роботу взяли ще одну продавчиню.

Валентина, продавчиня магазину

- Колектив у нас дуже дружний. У нас порядок на роботі. Начальниця нами задоволена. Вона дбає, щоб нам краще працювалося у приміщенні у магазині, щоб усе було в нас.

Серед переможців – і представниця медичної галузі, приватний підприємець Оксана Бражник. До конкурсу вона вже витратила чимало власних коштів на придбання обладнання для приватного кабінету лікаря-педіатра. І все ж подала на конкурс і свій проєкт.

Оксана Бражник, приватний підприємець

- Основна маса усього того, що я заявляла на конкурсі, я це все придбала, воно є в наявності і працює на користь громаді.

Цей конкурс проводився уперше. Був спрямований на розвиток і підтримку бізнесу у Пирятинській громаді. Судячи із відгуків його учасників, конкурс вдався, переконаний Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь. 

Олексій Рябоконь, Пирятинський міський голова

- Ми побачили з вами всі об’єкти. Ми побачили задоволеність тих, хто став переможцями. І в подальшому, я переконаний у цьому, ми матимемо підтримку і депутатського корпусу на продовження цієї програми у цьому році. Я закликаю усіх вас: беріть участь у конкурсі, розвивайте свій бізнес. І ми тоді будемо всі разом успішними.

Стрічка новин