Сьогодні під стінами Полтавської ОДА пройшла акція протесту

Влаштували її мешканці Коломацької ОТГ. Останніх турбує можливе об'єднання з Новоселівкою. Зустрічі, збір підписів та перекриття траси – нічого з цього, на їх думку, не допомогло. Дійшли і до акції протесту, сподіваючись, що їх почують. 

На годинику 9-40. До будівлі облдержадміністрації під'їжджає автобус з представниками Коломацької ОТГ. Вони планують влаштувати мирну акцію протесту. Люди - проти об'єднання з Новоселівкою. Тож цього дня тут. 

Євген Почечун, голова Коломацької ОТГ 

- Після того, як люди організували перекриття траси, і до них ніхто не вийшов, а ініціативну групу запросили наступного дня до кабінету голови ОДА. Люди поїхавли, але голова ОДА знову не з'явився. З'явився його перший заступник і ця зустріч не дала ніякого результату.

Стоять з плакатами в руках, на яких гасла - «Наше бажання бути почутими!», «Синєгубов почуй громаду». Згодом мітингувальники починають кликати губернатора. 

Люди чекають, але до них ніхто не виходить. Тоді вирішують ініціативною групою підти до очільника області, щоб запросити його вийти. На охороні протестувальників не пропускають, а згодом запрошують разом з головою ОТГ до кабінету Олега Синєгубова. Всі в очікувані губернатора. Однак до людей заходить перший заступник голови Полтавської ОДА. Такою заміною мешканці Коломацької ОТГ не задоволені. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Ми розглянули питання. Я пообіцяв, що до 31 січня ми надамо листа до Мінрегіону. Було ж? Голова ОТГ теж надасть листа і поїде до Мінрегіону. Була така домовленість, тоді чому ж ми його не робимо?

- Нам сказали, що питання по нашорму регіону у Києві буде розглядатися в п'ятницю. Якщо розглянеться в Києві, то вже ніхто нічого і нас не почують.

Дмитро Лунін сказав, що такої інформації в них немає. І він вважає, що в ціій ситуації людьми маніпулюють. Зустріч закінчилася без конкретних рішень. На завершення акції люди на пів години заблокували центральний вхід до будівлі облдержадміністрації. 

Антоніна Опошнян, мешканка Коломацької ОТГ 

- В черговий раз нас ігнорують. Нас не чують. Поки, що ми чекаємо до п'ятниці. так, як пояснив перший заступник, мають послати якогось листа. Головне, що про нас почули вже в Києві. До п'ятниці ми чекаємо. Якщо не буде відміни з проводу нас у форматі Новоселівки, ініціативна група збирається і ми вирішуємо, що робити далі.

Крім цього, у них є ще варіанти боротьби. З можливих - це перекриття траси Київ-Харків. Проте вже без терміну. 

Антоніна Опошнян, мешканка Коломацької ОТГ 

- Ми вимагатимемо не лише нас у форматі 4, а й зняття голови ОДА. Бо народу він не чує і не виходить. Слуга народу не виконує бажань народу.

Стрічка новин