Соціал-демократи опікуються розвитком освіти і культури Чутового

Підтримка дітей та підростаючого покоління. Депутати від Соціал-демократичної партії працюють на містах та оновлюють школи, заклади творчості та культури. Цього разу - Чутове. Які зміни та оновлення відбулися і що про це говорять керівники закладів - далі у сюжеті. 

Новенький паркет, дзеркала у весь зріст та оновлені стіни. Районний Будинок дитячої та юнацької творчості щороку приймає у своїх стінах десятки талановитих дітей. Заклад позашкільної освіти заслуговує на підтримку, адже гармонійний розвиток підростаючого покоління – це обов’язок дорослих і надія на краще майбутнє. 

Наталія Клименко, керівниця ансамблю танцю «Капітошка» 

- Дуже задоволені. Все світле, і оці дзеркала. Вони розширяють, і в нас же маленький зал. Дійсно задоволені.

Зі свого депутатського фонду депутатка від СДП Марина Рябокінь надала на ремонт танцзалу 160 тис.грн. А за сприяння Сергія Апряткіна з районного бюджету надійшло фінансування у сумі 130 тис.грн.

Сергій Апряткін, голова Чутівської РДА 

- Ми спільно протягом багатьох років працюємо у цьому напрямку. Спільно реалізовуємо проєкти. Тому Марині Анатолівні Рябокінь, що переживає за наших діток, дійсно. Бо діти – це майбутнє нашої держави.

Ганок уже не лише мав неестетичний вигляд, а й став небезпечним. Тож віднедавна вхід у будівлю став охайним та зручним для людей з інвалідністю. 

У Чутівській школі кілька років тому розпочали масштабні ремонти. У 2019 році за підтримки Марини Анатоліївни та голови райдержадміністрації Сергія Апряткіна ремонт зробили на одному крилі другого та третього поверху.

Марина Рябокінь, депутатка Полтавської обласної ради від Соціал-демократичної партії 

- Опікуємося освітою. В капітальному оновлені, кухня, де обідають і планується, вбиральна кімната Чутівської школи. Чутівська школа є найбільшою в районі. Адже налічує більше 600 дітей.

Кожне крило є тематичним. На капітальний ремонт другого поверху з обласного фонду розвитку територій Марина Анатоліївна минулоріч залучила 660 тис.грн. І ще близько 900 тис.грн виділили з районного бюджету.

Марина Кулик, директорка опорного закладу Чутівська ЗОШ

- Зробили теми патріотичного напрямку. Другий поверх - середня школа. Там тема природничі дисципліни. Плануємо ще оформити географія, історія, це на протилежній стороні. Діти залюбки беруть участь в розробці і плануванні теми.

Оновили і спортзалу школи. У цьому починанні депутата обласної ради підтримав Чутівський селищний голова Микола Корольов та депутатський корпус селищної ради. На капітальний ремонт вдалося залучити 750 тис.грн з обласного бюджету, ще стільки ж виділила селищна рада. Додатково на 175 тис.грн. закупили спортобладнання для залу з коштів обласного фонду розвитку.

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії Полтавської облради

- Ми не дуже багато обіцяємо, але депутати нашої фракції на місцях завжди роблять. Вони домовляються і роблять покращення для наших дітей. Адже пріорітет в СДП - це діти, освіта, культура.

Опорний заклад «Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» є головним об’єктом уваги. І не лише тому, що це - найбільша школа району, що в рейтингу шкіл Полтавщини входить до 50-тки кращих. А й тому, що вона є базовою для проведення обласних та всеукраїнських змагань та конкурсів. 

У школі також оновили ґанок та подвір’я. Усе – в сучасному стилі. На ці роботи з державного бюджету вдалося залучити близько мільйона гривень.

Стрічка новин