У Глобинському районі відремонтували школу

У Манжеліївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Глобинського району зараз навчатися досить комфортно. За останні роки там зроблено суттєвий ремонт – замінені вікна і двері, відремонтовано фасад. Нині увага приділятиметься доукомплектуванню навчальних кабінетів, аби вони відповідали сучасним вимогам. Серед інших нагальних питань цим опікується депутат обласної ради від Соціал-демократичної партії Микола Первак. Разом із ним навчальний заклад відвідала і наша знімальна група.

Манжеліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів уже відзначила піввіковий ювілей. Ще донедавна вікна й двері там були у вкрай неприглядному стані, а туалет функціонував тільки на вулиці. Втім, нині навчальний заклад осучаснено.  

Микола Товстолиткін, заст.директора Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Школа змінила свій зовнішній вигляд. І головне, ми можемо зберегти те тепло, яке дається таким трудом. Ми скористалися підтримкою, вкладенням саме із обласного бюджету за сприяння Миколи Михайловича Первака. Ми дуже вдячні нашому колишньому випускнику.

Микола Первак, депутат Полтавської обласної ради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Радує те, що хоча б щось вдалося зробити для моєї рідної школи, для моєї громади. Я хочу після себе для цього регіону щось залишити добре, щоб тебе пам’ятали. Пам’ятали, що такий був. І що нам спільно з громадою вдалося зробити.

У цьому сільському навчальному закладі понад 20 педагогів навчають більше ста дітей із Манжелії та навколишніх сіл - Ламаного, Заможного, Сиротенок і Троїцького. Заступник директора розповідає: зараз уроки стало проводити досить комфортно. Втім, сучасного обладнання у класах ще не вистачає. 

Микола Товстолиткін, заст.директора Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Щоб учитель, зайшовши у цей кабінет, відчував, що йому все дано. Тільки від нього вимагається що? Професіоналізм, відповідальність і велика робота. А все для нього є. Хотілося б, щоб обновилося обладнання спортивного залу. Наші спортсмени нижче третьої сходинки на районних спартакіадах, а нині називаються гімназіадах – вони не сходять.

Вчитель фізичної культури Сергій Ченакал каже: спорту у школі приділяється велика увага. Його вихованці часто беруть участь у турнірах різних рівнів. Кілька разів на тиждень працюють секції із різних видів спорту.

Сергій Ченакал, вчитель фізвиховання Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Ввечері молодь приходить 2-3 рази на тиждень – волейбол, баскетбол. Тренажерний зал у нас, де займаються чоловік 15-20. Як вставили вікна, набагато стало і тепліше, і світліше. І красивіший вигляд у спортзалі став.

Депутат Полтавської обласної ради від фракції Соціал-демократичної партії Микола Первак говорить: питання докомплектування необхідним обладнанням для цієї школи, а також інших навчальних закладів на своєму окрузі, у Глобинському районі, намагатиметься поступово вирішувати.

Микола Первак, депутат Полтавської обласної ради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Я планую не тільки для Манжеліївської школи вирішувати питання інтерактивних дошок. Тому що на сьогоднішній день їх у них немає. Я все буду робити і направляти свої зусилля на заклади освіти, медицини, культури, а також спорту.

Стрічка новин