Полтавські бібліотеки, а особливо у віддалених мікрорайонах, ремонтують і осучаснюють

Цим опікується міська влада. За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, бібліотеки мають із часом стати творчими майданчиками для спілкування людей. Сьогодні він інспектував роботи з реконструкції бібліотеки-філіалу № 16 у селі Івонченці.

Бібліотека-філіал №16 у селі Івонченці змінюється буквально на очах. Її керівниця Любов Здоровець щиро радіє, що заклад поступово набуває європейського вигляду.

Любов Здоровець, бібліотекар бібліотеки-філіалу №16 у с.Івонченці

- У 2019 році були поміняні вікна, двері, проведено пожежну сигналізацію, сигналізацію фірмою «Антарес». Ми відчуваємо турботу нашої місцевої влади про бібліотеки та клубні заклади.

Юрій Катренко, мешканець с.Івонченці

- Він стільки простояв, ніякого капітального ремонту тут в принципі не було. А у цьому році, дивлюся, добре зроблено. І медпункт у нас зараз непоганий, і автобуси класно їздять європейські.

Ніна Ладна, мешканка с.Івонченці 

- Пофарбували, вікна поміняли, двері. Тепер тепліше стало.

В Івонченцях чимало ремонтних робіт вже проведено. Але на досягнутому зупинятися не збираються.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Головне завдання на цей рік – це зробити дах для того, щоб забезпечити збереження читацького фонду. І, звісно, завдання на цей рік – це ремонт даху котельні, яка забезпечує теплом дане приміщення.

В Івонченській бібліотеці – близько 6 тисяч книг різних жанрів на будь-який читацький смак, є й місцеві та всеукраїнські газети.

Ніна Ладна, мешканка с.Івонченці 

- Газети приносять. Бо виписувати ж дуже дорого. А так оце приходимо й беремо. І ксерокс працює. Читають. І бабусі приходять. А як хто не може прийти, то вона додому носить їм книги.

Любов Здоровець, бібліотекар бібліотеки-філіалу №16 у с.Івонченці

- Відвідувачі задоволені бібліотечним фондом, якістю і кількістю книг. Останнім часом ми отримуємо дуже багато української літератури, яка користується популярністю серед читачів. Надіємося, і в подальшому отримуватимемо такі гарні книги.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота стверджує: влада приділяє особливу увагу бібліотекам міста. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ми системно опікуємося закладами бібліотечної системи. Особливо закладами у віддалених мікрорайонах – Івонченці, Дальні Яківці, Рибці. І ми взагалі переглядаємо концепцію роботи закладів бібліотечної системи. Вони повинні стати такими майданчиками для спілкування людей.

Стрічка новин