Найвищі показники захворюваності на ГРВІ в Полтавському та Диканському районах

В області захворюваність на гострі респіраторні інфекції на стабільному рівні, епідемічної активності не спостерігається, показник захворюваності нижче базового рівня.

Про це інформують у ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України».

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 4 тисячі 582 осіб, захворюваність зросла на 27% порівняно з попереднім тижнем, показник захворюваності – 329 на 100 тисяч населення. Дітей захворіло 2645, що складає 58% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області), найбільш ураженою віковою групою залишаються діти 0 – 4 років.

Госпіталізовано 223 хворих, що складає 5% від кількості захворілих (показник стабільний). При вірусологічних дослідженнях, проведених ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», визначена наявність РНК вірусів грипу тип A(H1)pdm09 у 2 хворих з м. Полтави та Лохвицького району, тип В у 1 з м. Полтава.

Щеплення проти грипу в області продовжуються в усіх містах та районах, щеплено з початку сезону 10598 осіб, 0,76% населення області (показник більший ніж в Україні), однак вкрай недостатньо проводяться щеплення осіб з груп ризику. Щеплено груп ризику: особи з хронічними захворюваннями – 1502, особи віком понад 65 років – 625, особи, що перебувають у закладах тривалого догляду – 954, діти віком 6 міс - 5 років – 954, персонал медичних закладів – 2853, вагітні – 16.

Найгірше проводять щеплення в м. Миргороді, Миргородському, Решетилівському районах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію