У Миргороді відкрилася виставка картин художника Сергія Ярошенка

Великобагачанський художник Сергій Ярошенко навчався малювати у родича відомого майстра Іллі Рєпіна. Спеціалізується на портретах. Нещодавно його персональну виставку відкрили у Миргородському літературно-меморіальному музеї. 

Великобагачанський майстер пензля Сергій Ярошенко пригадує: неподалік будинку батьків побудував дачу художник із Києва. Спочатку люди не знали, хто він. Пізніше з’ясувалося - Степан Рєпін, племінник відомого Іллі Рєпіна. Разом із сусідськими хлопцями маленький Сергійко спостерігав, як художник творить свої полотна. Відтоді зародилася любов до малювання.

Сергій Ярошенко, художник

- Любов до малювання, цю справу я ніколи не закидав, де б я не працював. На даний час я – директор будинку творчості для дітей та юнацтва нашого Великобагачанського. Там же я і навчаю діток. У мене є гурток «Юний художник». Мої вихованці вже також неодноразово ставали переможцями, як Всеукраїнських, так і обласних, районних конкурсів із образотворчого мистецтва.

Роботи Сергія Ярошенка високо оцінюють мистецтвознавці. Кажуть: у нього великий потенціал. І цей художник має розкрити себе ще глибше.

Наталія Беркута, мистецтвознавець

- Він намагається передати не тільки зовнішні риси обличчя, не тільки наблизитися до натури, характеру людини. Але намагаються передати і внутрішній світ зображуваного. Молодий художник. Йому всього лише 45-ть. Творче життя у нього попереду. Йому бажали подальших успіхів. І створити ще більшу кількість прекрасних портретів.

Картини великобагачанського митця знаходяться у приватних колекціях наших співвітчизників. А також колекціонерів Данії, Італії, Туреччини та Росії. Його полотна зберігаються у фондах Полтавського краєзнавчого музею та у краєзнавчому музеї Великої Багачки. Всього у доробку художника нині близько 400 картин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію