У Полтаві відбулася презентація проєкту «Сім кроків до успішної кар’єри»

Розробив його музичний гурт із Америки «Derik Nelson & Family». Музиканти – це двоє братів Дерік й Далтон Нельсони та їх сестра Ріана Нельсон – свій проєкт представили у Полтавській обласній бібліотеці. Музиканти розповіли, що презентація розроблена у рамках програми держдепартаменту Сполучених Штатів Америки. Родинний музичний гурт вперше прилетів до України. Спочатку музиканти відвідали Київ, а потім приїхали до Полтави.

Це американський гурт «Derik Nelson & Family». В обласній бібліотеці музиканти представили свою програму професійного розвитку. 

Ріана Нельсон, учасниця гурту «Derik Nelson & Family»

- Ми всі рідні: два брати й одна сестра. Приїхали із містечка біля Сіетлу. Ми підготували презентацію, що має назву «Сім кроків до успішної кар’єри». Ми поділимося секретами, які напрацювали у ході нашої кар’єри, ‒ ми як родинний гурт виступаємо вже останні п’ять років.

На захід прийшов учасник полтавського музичного гурту «Redfeather» Костянтин Калюжний.

Костянтин Калюжний, учасник презентації «Сім кроків до успішної кар’єри»

- Наш гурт було засновано трохи більше року тому. Мені цікаво послухати про те, як люди можуть будувати кар’єру і постійно цим займатися. Тому що нині це тільки для нас хоббі й це те, що, можливо, мені б хотілося зробити своїм основним робочим місцем.

Дарина Лизенко, учасниця презентації «Сім кроків до успішної кар’єри»

- Музичний гурт – це певна органзація якогось бізнес-плану. І для мене як для людині, якій цікавий менеджмент, – це корисний воркшоп саме з будування організації роботи. Тому мені цікаво послухати цей воркшоп, саме з цієї сторни.

Ірина Половенченко, представниця центру «Вікно в Америку» Полтавської обласної бібліотеки 

- Захід організовано в рамках програми держдепартаменту США – «Американська музика і її популяризація». Гурт запрошено в Україну як амбасадори культури, вони наразі знаходились чотири дні в Американському домі: навчали двадцять людей, митців, вини писали разом музику, давали разом концерт.

Дерік Нельсон, учасник гурту «Derik Nelson & Family» 

- Головна думка, якою ми хочемо поділитися з аудиторією, полягає в тому, що потрібно брати свою долю у свої руки, використовувати можливості й виходити із зони комфорту. Саме так й ми вчинили, тому ми маємо успіх нашого гурту.

Учасниця гурту Ріана Нельсон каже: після чотириденного перебування у Києві музиканти поїхали до Полтави. Ріана пояснює, чому для презентації програми обрали обласний центр.

Ріана Нельсон, учасниця гурту «Derik Nelson & Family»

- Коли ми були дітьми, до нас за програмою обміну з України приїхала учениця саме з Полтави. Й ми знали про це місто. Й коли нам випала нагода приїхати до України, нам було цікаво побачити, звідки ця дівчина, з якою ми рік прожили під одним дахом.

Після презентації «Сім кроків до успішної кар’єри» гурт «Derik Nelson & Family» зіграв концерт у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію