У таборі «Олімпійські надії» з'явиться новий спортивний майданчик

Міська влада піклується про всебічний розвиток підростаючого покоління. У таборі «Олімпійські надії» планують влаштувати майданчик для тренувань з єдиноборств. Скільки коштів виділять та коли планується здача готового майданчика – знає Анна Ружін.

«Олімпійські надії» функціонують з 1966 року. Спочатку це був наметовий табір. З 2015 року значно покращилася матеріально-технічна база закладу: побудовані спальні корпуси, санітарно-гігієнічні блоки, відремонтовано спортивні майданчики, придбані в достатній кількості меблі, спортивний інвентар, посуд, технологічне та холодильне обладнання. У закладі організоване 5-ти разове альтернативне харчування.  

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Тут вперше на Полтавщині запроваджено лінію для роздачі. Діти можуть вибирати, що вони хочуть їсти під час сніданку, обіду чи вечері. Тому, готуємо табір, щоб прийняти влітку дітей.

У 2020 році заплановано будівництво спортивного майданчика для покращення умов проведення тренувань для дітей, які займаються бійцівськими видами спорту. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ми вже готуємося до наступного оздоровчого сезону і проводимо нараду з проєктантами, щодо проєктування майданчика для занять єдиноборствами. 

Заплановано побудувати ринг, придбати мати татамі для проведення тренувань з єдиноборств. Також планується проведення капітального ремонту обідньої зали їдальні закладу та інші поточні ремонти будівель та споруд. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Зараз виділено на це близько 100 тис. гривень на проєкт. Після цього ми будемо звертатися до депутатів з проханням виділити кошти на те, щоб побудувати цей майданчик для єдиноборств.

Тетяна Тодорюк, директорка спортивного дитячого закладу оздоровлення й відпочинку «Олімпійські надії» 

- Він необхідний, цей майданчик для того, щоб займатися спортом. Якщо ви бачите наш спортивний заклад, то у нас уже є майданчики для різних видів спорту, а от для цих - немає. Тому ми плануємо цьогоріч виготовити проєктно-коштористну документацію і збудувати такий спортивний майданчик.

Першу з чотирьох змін 2020 року планують відкрити вже із новим майданчиком. 

У 2019 році, наприклад, було оздоровлено 773 дитини і зменшувати кількість відпочивальників не планують. «Олімпійські надії» приймають на оздоровлення та відпочинок дітей, які займаються різними видами спорту. Серед них учасники та переможці змагань обласного та всеукраїнського рівнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію