Прикордонники не впустили до України російських акторів

Башаров та Колесніков мали виступати в Полтаві.

19 січня 2020 року співробітники Державної прикордонної служби не впустили на територію України російських акторів Марата Башарова, Сергія Колеснікова та Лариси Удовиченко.

Група акторів із Російської Федерації не пройшла прикордонний контроль в аеропорту Запоріжжя, куди вони прибули рейсом із Варшави. Один із них незаконно відвідував окупований Крим, інші не змогли пояснити, навіщо прилетіли в Україну, передає Еспресо.TV з посиланням на Держприкордонслужбу. Прізвища акторів у відомстві не називають, однак за інформацією ЗМІ йдеться саме про Башарова (дійсно відвідував анексований Крим), а також про Колеснікова та Удовиченко.

"Під час оформлення стосовно одного з іноземців спрацювала база даних щодо вивчення додаткових обставин перетину ним державного кордону. Як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму", - йдеться у повідомленні.

Цьому росіянину прикордонники відмовили у відвідуванні країни та поінформували про заборону в'їзду в Україну. Інші ж "не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні".

Нагадаємо, показ вистави за участі російських акторів Марата Башарова та Сергія Колеснікова мав відбутися у Полатві 26 січня. Чимало активістів, зокрема депутат міськради Юліан Матвійчук звернулися до СБУ з вимогою заборонити виступ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію