Підтримка ОСББ у 2020 році

Мешканці будинків – це власники своїх квартир. То чому влада за рахунок бюджету міста має ремонтувати багатоповерхівки? Під час сесії прийняли рішення про зняття будинків з балансу ЖЕО №2. І з ремонтом тепер будуть допомагати, а не фінансуватимуть все. І допомога буде лише будинкам, що створили ОСББ. Але до рішення є безліч питань та узгоджень. Тому асоціація підтримки об'єднань співвласників будинків організувала публічне обговорення. Які питання винесли на порядок денний - знає Анна Ружін.

У залі – керівники ОСББ. На порядку денному – нова програма фінансування ремонтів будинків, яку прийняла Полтавська міська рада.

Костянтин Березницький, голова районної ради голів ОСБ (Шевченківського р-ну)

- Спільнота ОСББ передивилася проєкт даної програми і виникли деякі зауваження. Власне, сьогодні ми будемо презентувати ті правки та ті напрацювання, які мали б увійти до цієї програми підтримки ОСББ.

На зустріч запросили й представника міської влади – заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка. Обговорення вирішили провести у форматі доповіді, а тоді – запитання з обговореннями. 

Олег Тертишник, голова Асоціації підтримки ОСБ 

- Принципово програма передбачала залучення коштів з державного бюджету. Ми розуміємо, що на кожну гривню, залучену з боку міської ради, ми маємо залучити мінімум 5 з державного бюджету. Це передбачено програмами ефективності, програмою «Енергодім».

Синхронно з цією програмою була розроблена і міська, каже голова Асоціації підтримки ОСБ Олег Тертишник. Але в процесі прийняття і з врахуванням вимог певних депутатських груп були внесені певні правки. Втім, це не влаштовувало представників ОСББ.

Були правки, які стосувалися фінансування і виділення коштів та технічної документації. 

Олег Тертишник, голова Асоціації підтримки ОСБ 

- Процес отримання оцих коштів, він складний. І фактично останнім виконавцем роботи в програмі передбачено чомусь управління комунальним майном міста, а не ОСББ.

За результатами зібрання прийняли меморандум, який планують винести на розгляд міської депутатської комісії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію