У Пирятині буде артезіанська свердловина

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Днями там відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг. Депутати розглянули питання, що планується включити до порядку денного чергової сесії.

Детально зупинилися на звітах про надходження та використання коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади на виконання заходів програм: „Енергоефективність та енергозбереження на об?єктах комунальної власності Пирятинської міської ОТГ“, „Розвиток вуличного освітлення“, „Покращення благоустрою міської ОТГ“, „Питна вода“, „Диспетчеризація ліфтів багатоквартирних житлових будинків м.Пирятин“ та інших.

Крім того, депутати розглянули проєкт рішення щодо затвердження Програми „Питна вода Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади“ на 2020 рік. Заходами програми передбачено будівництво артезіанської свердловини у місті Пирятин, забезпечення засобами комерційного обліку води багатоквартирних будинків населених пунктів Пирятинської ОТГ, придбання матеріалів для заміни лінії в с.Калинів Міст. Комісія рекомендувала винести Програму на розгляд бюджетної комісії та затвердження сесії міської ради.

У цілому депутати розглянули 18 питань порядку денного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію