Проєкт громадських ініціатив «Бюджет участі» в дії

П’ятий рік у Полтаві діє програма громадських ініціатив «Бюджет участі», що передбачає втілення ідей полтавців за кошти міського бюджету. З кожним роком проєкт стає все більш популярним серед полтавців. І головне – мешканці міста бачать конкретні результати. Так нещодавно на подвір’ї багатоповерхівки по вулиці Героїв АТО, 63 з’явився гарний дитячий майданчик.

2017 року ідея спорудити тут дитячо-спортивний майданчик виникла у представників команди соціал-демократів міста. Тоді в грудні проєкт «Від малюка до чемпіона» виграв конкурс, посівши 4 місце. Спочатку тут планувалося встановити спортивні тренажери, але зваживши, що в багатоповерхівках проживає чимало дітей, було вирішено переробити проєкт під великий виключно дитячий майданчик, говорить автор ідеї Віта Блоха. 

Віта Блоха, депутат Шевченківської райради м.Полтава, автор проєкту

- Стояло 4 чи 5 тренажерів вуличних, 4 чи 5 качель всього-на-всього. Це я вважаю малувато, і якщо робити, то великим, щоб дітям подобалося.

І справді, авторам це вдалося зробити.  

Сергій

- Можна залізати на кришу, гратися тут, ти їдеш на автобусі, і там пасажири в автобусі.

Ніка 

- Спочатку тут, коли я гуляла, була сама гірка і качелі. І коли я оце приїхала в Полтаву, побачила, що тут красиво, з’явилися гірки, пісочниця, качелі нормальні.

Вова

- Мені подобається, що можна на ту кришу залазити, на качелях кататися, в пісочниці гратися і їздити на паровозі.

Наталія Пилипенко, мешканка Полтави

- Будинок великий, але такого майданчика не було, тому він тут якраз доречний. Я думаю, що діти дуже задоволені, з усіх будинків діти приходять, і дорослі, і маленькі і гуляють на цьому майданчику.

Віта Блоха, депутат Шевченківської райради м.Полтава, автор проєкту

- Був ось кооперативний будинок, там стояв маленький майданчик, і там всі на ньому кучкувалися, потім завдяки інтерв’ю після виграшу в Бюджеті участі нам поставили біля Грушевського, 20 дитячий майданчик. Тут будинок збудували - також, тобто, ми можемо пишатися, що за 2 роки в нас з’явилося три нових майданчики на цій території і діткам є де бігати.

Цього року, як й обіцяли, програма громадських ініціатив «Бюджет участі» триватиме, розповів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Адже це важливо для мешканців, коли вони створюють самі власний простір, генерують ідеї, втілюють в життя, організовуються навколо цієї ідеї. І сьогодні ми бачимо дитячий майданчик, який є симбозом ідей і бажань як мешканців, так і міської влади.

Тож програма «Бюджет участі» продовжиться, адже завдяки їй люди самі долучаються до керування та реалізації різноманітних проєктів в місті, зазначив секретар Полтавської міської ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію