У Полтаві пройшов «Методичний вернісаж»

«Методичний вернісаж». Такий захід сьогодні вперше пройшов у Полтаві. Він розрахований на працівників закладів дошкільної освіти. Педагоги обмінювались досвідом та знайомились з новітніми освітніми технологіями.

В актовій залі початкової школи №44 зібралось 120 педагогів. Це працівники закладів дошкільної освіти та, водночас, учасники першого в Полтаві «Методичного вернісажу».

Олена Васильєва, методист 

- Показати нашим керівникам важливість впровадження новітніх інновацій, інтерактивних підходів, авторського досвіду, які спрямують на підвищення зростання фахової майстерності педагогічних кадрів. Це у нас така мета.

Методичний вернісаж полягає в тому, що всі присутні розбиваються на групи та відправляються на локації. На них освітяни перевіряють на собі новітні педагогічні технології: сторітелінг, робота з кінетичним піском, здоров'язбережувальні технології тощо. 

На захід завітав і начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому Юрій Матвієнко. За його словами, рівень працівників закладів дошкільної освіти високий, і батькам не слід турбуватися: їхні діти – у надійних руках. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- У нас прекрасні вихователі, які подекуди, на привеликий жаль, на ентузіазмі, але саме нові технології і впроваджують. У мене у самого – дитина дошкільного віку, в цьому році я відведу її у садочок, і я за це абсолютно не хвилююся.

Організатори заходи кажуть, такий «Методичний вернісаж» проводиться вперше, але, сподіваються, не востаннє. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію