Працюватимемо по-новому?

Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про працю до Нового трудового кодексу. Він буде регулювати норми робочих відносин між роботодавцями і працівниками в Україні. Серед населення з цього приводу – чимало обговорень. Здебільшого вони негативні. Спілкуються про зміни українці і в соцмережах, і в транспорті, і на роботі. Що саме не влаштовує людей у даному законопроєкті, дізнавалися наші журналісти.

Полтавець Віктор Буколов працює офіційно, утім, недавно. Чоловік кілька років тому закінчив навчання. І, ділиться, знайти роботу було непросто. Він одразу, в день прийняття законопроєкту до Нового трудового кодексу, ознайомився з ним. Зізнається: за змінами слідкує завжди. Ці, ділиться Віктор, його неприємно вразили. За словами полтавця, вони зовсім не на боці звичайного працівника.

Віктор Буколов, полтавець

- Прийняти кодекс – прийняли. Але в ньому більше враховуються інтереси самих роботодавців, а не працівників. Буде більше приводів для їх звільнень, скоротять пільги. І, взагалі, збільшать кількість робочих годин, навіщо воно нам взагалі потрібно. І те, що вони збільшать термін відпусток, це ще не факт, більше доплачувати нам не будуть.

Аби з'ясувати, чи справді дані зміни негативно вплинуть на працівників, ми звернулися за роз'ясненням до Міністра економіки Тимофія Милованова. Він пояснив: деякі публікації щодо реформи – не що інше, як міфи. 

Тимофій Милованов, Міністр економіки України

- Лібералізація трудового захисту, перш за все, має чотири мети. Перше – створення рівних правил гри та балансу інтересів працівника та роботодавця. Якщо ви прочитаєте уважно законопроєкт, він є дзеркальним. Там дійсно можна легко змінити трудові відносини, але за угодою обох сторін.

Також Міністр економіки презентував таблицю проєкту закону «Про працю», так зване спрощення міфів. Отже, згідно з нею до міфів він відніс можливість легкого звільнення будь-кого без попередження, натомість наголошує на посиленні гарантій для працівника. Неправда, зазначається, що з працівником будуть укладатися короткострокові договори. Мовляв: в Україні сьогодні «кадровий голод». Не підтверджується і факт понаднормової роботи. А так, як і раніше, зберігається 40-ка годинний робочий тиждень. Також йдеться про неможливість звільнення матерів та інших родичів, які доглядають за дитиною. Не ліквідують і профспілки. Це – головні моменти, які бентежать людей в усій Україні.

Також Тимофій Милованов наголосив: новий трудовий кодекс буде в першу чергу на боці працівника. А от Віктор Буколов переконаний у іншому. 

Віктор Буколов, полтавець

- Уряд і нардепи взагалі повинні думати у першу чергу про людей, а не те, як розпоряджатися їхніми грошима.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію