Медзаклади Полтавщини готові до контрактування з НСЗУ

У Полтавському обласному онкодиспансері відбулася зустріч керівників медзакладів області, першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, департаменту охорони здоров’я з міжрегіональним представництвом Національної служби здоров’я України.

Директор Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Вікторія Мілютіна та фахівці Департаменту охорони здоров’я розповіли керівникам лікарень про проведену роботу області у реформуванні медицини та окреслили першочергові завдання, які необхідно виконати закладам охорони здоров’я для контрактування з НСЗУ щодо надання якісних медпослуг у 2020 році.

«Із квітня вся країна переходить від оплати за ліжко-місце до оплати за надану послугу. Пілот, який відбувався на Полтавщині, показав, що цей механізм працює. Медзаклади області посідають перше місце в Україні щодо готовності роботи з НСЗУ. Ваші лікарні демонструють позитивну динаміку і в комп’ютеризації. Я впевнена, що до 28 лютого всі заклади охорони здоров’я  встигнуть автономізуватися, підключитись до електронної системи й отримувати кошти за надані пацієнтам послуги. Також Полтавщина є лідером з отримання коштів від НСЗУ», – зазначила Вікторія Мілютіна.

Вона додала, що заклад повинен відповідати всім вимогам. В іншому випадку контракту не буде.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію