2-го вересня професійне свято відзначатимуть підприємці міста

Нині це люди, які не лише заробляють гроші, а й виступають спонсорами численних соціальних програм. Наразі в Полтаві працює 28 тисяч підприємців. З нагоди свята бізнесменів привітав міський голова Андрій Матковський та голова ради підприємців Олександр Гранько.

Вже стало традицією відзначати День підприємця в першу неділю вересня. Цьогоріч свято співпало з Днем знань, і це, говорить міський очільник Андрій Матковський, не випадково. Адже підприємці нині роблять чимало для підтримки малечі: фінансують будівництво майданчиків, встановлення лежачих поліцейських, не обходиться і без дрібніших, але не менш важливих подарунків школярам. До міської ради сьогодні запросили найуспішніших бізнесменів Полтави, які беруть активну участь у допомозі соціальним проектам міста. У своєму зверненні до підприємців Андрій Матковський наголосив на значущості розвитку бізнесу, адже це – і надходження до місцевого бюджету, і створення нових робочих місць.

Кращим підприємція вручили грамоти та подарунки.

Нині в Полтаві 28 тисяч підприємців. Це – ті люди, які власною наполегливою працею розвивають вітчизняний бізнес, не чекаючи благ та допомоги від держави, говорить голова ради підприємців Олександр Гранько.

З ініціативи міськвиконкому у 1998-му році була створена Рада підприємців як нарадчо-консультативний орган і як координаційний центр з питань розвитку підприємництва. До складу ради увійшли представники громадських організацій та міської ради, бізнесмени Полтави. По суті, рада узгоджує роботу між міською владою та підприємцями, допомагає у вирішенні спірних питань. Аби допомогти підприємцям-початківцям, спеціально створений консультативний центр та громадську приймальню, де спеціалісти нададуть будь-яку інформацію.

Займаються полтавські підприємці і благодійністю. Прикладом цього є спортивні та дитячі майданчики, що з'явилися у місті за останній час. Напередодні ж професійного свята бізнесмени відвідали пансіонат для ветеранів війни та праці, що у Горбанівці, та ряд шкіл, де вручили подарунки на суму близько десяти тисяч гривень. Адже, за словами Олександра Гранька, свято – це радість, а радістю потрібно ділитися з оточуючими.

Стрічка новин