Урочистості до 17-ої річниці створення податкової служби України відбулися у актовій залі Державної податкової інспекції міста

До цієї дати працівники служби підійшли з перевиконаними планами надходжень до державного та місцевого бюджетів. Привітав їх і міський голова Полтави Андрій Матковський.

Офіційно податкові інспекції почали свою роботу 1 липня 1990 року. Для цього спочатку були створені інспекції по районах міста та міська податкова. Вони внесли вагомий вклад у формування Полтави як високорозвиненого бюджетоутворюючого обласного центру. Щорічно до зведеного бюджету України від податкової служби міста надходить понад один мільярд гривень. Вже в цьому році за перші 5 місяців обсяг надходження коштів до міського бюджету було перевищено на 43 з половиною відсотки. Доходну частину збільшено на 8,5 мільйонів. Мер Полтави Андрій Матковський на урочистих зборах відзначив внесок податківців у справу благоустрою міста.

Міський голова, який, до речі, є державним радником податкової служби 3 рангу, привітав службовців зі святом та передав інспекції службову квартиру по вулиці Нікітченка,6. 1 вересня керівництво та профспілка визначать, хто з працівників отримає від неї ключі. Також місцева влада відзначила сімох податківців почесними грамотами за сумлінну працю та високий професіоналізм. Натомість начальник податкової інспекції міста Богдан Лизун пообіцяв, що служба збереже темпи надходжень до бюджету міста і у 2 півріччі цього року.

Стрічка новин