У Полтавській політехніці – оновлена актова зала

Комфортна та сучасна. Велику актову залу Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка» урочисто відкрили після реконструкції. Цього ж дня колектив університету випробував залу - ректор прозвітував за свою роботу та виконання програми розвитку університету, а потім відбувся перший концерт за участі кращих полтавських музикантів. Хто долучився до осучаснення зали знає Анна Ружін. 

Урочисте перерізання стрічки. І роблять це студенти. Адже саме їм передають Велику актову залу Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка». Відтепер це Центр культури та студентської творчості.

Олександр Дроботя, директор Центру культури та студентської творчості 

- Більша сцена, більш якісний звук, і абсолютно все змінилося. Тепер студенти мають можливість проводити репетиції театральних, музикальних, вокальних та хореографічних репетицій. А студенти проводити творчі вечори, а ще перегляди будуть відбуватися.

Студентство радіє, адже тепер можливості стануть ще ширшими. 

Олександр Литвиненко, президент студентського парламенту  Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

- Завдяки створенню нової актової зали, Центру культури і творчості ми можемо проводити безліч заходів культурно-масового плану. Проводити збори студентського колективу, де будемо обговорювати свої цілі.

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

- І от сьогодні ми реалізовуємо один із програмних пунктів діяльності, і мене як ректора, і нашого університету. Приємно, що від ідеї, яка була задекларована у перспективній програмі, до її реалізації брали участь як науковці, так і студенти та випускники нашого навчального закладу.

Проєкт ремонту виконано старшим викладачем кафедри архітектури будівель та містобудування навчально-наукового інституту архітектури та будівництва університету Андрієм Конюком. 

Андрій Конюк, автор проєкту, заступник завідувача кафедри архітектури будівель та містобудування

- Університет збільшується, статус підвищився, дуже багато заходів відбувається зрозуміло, що відповідний рівень має бути і в зали.

Велика актова зала була збудована в 1986 році. Колектив науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва підготував проєкт модернізації. Зараз вона вміщує майже півтисячі глядачів: 109 на балконі, 301 у залі. Під час ремонту створили сучасний дизайн, встановили нові та комфортні глядацькі місця, автоматизовану систему пожежного сповіщення, надпотужну аудіосистему та модернізовану вентиляцію.

Наразі це найкраща зала серед усіх закладів вищої освіти Полтави. Вона призначена для різних подій та заходів - як для святкових, так і для бізнесу. Усі охочі тут влаштувати свій захід можуть її орендувати.

Андрій Конюк, автор проєкту, заступник завідувача кафедри архітектури будівель та містобудування

- Сучасні матеріали, сучасне освітлення, економічне та світлодіодне. Дуже економічні системи вентиляції - свіжого повітря і його підігрівання. У нас немає тепер кондиціонерів, адже вони поєднані з системою вентиляції. Система освітлення як зали, так і сцени змінилася. Замінені всі підлоги.

Олександр Юхименко, генеральний директор ТОВ «Сен» 

- Капітальний ремонт тривав 3 місяці. Коштував він порядку 4 мільйонів. Залучено було до 50 працівників. Встигли вчасно. Гарна зала. Все дуже добре.

На сцені ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко урочисто відзначив тих, хто доклав зусиль до створення цієї нової зали, співробітники премійовані за роботу над розвитком університету. Разом з авторським колективом зробили пам'ятне фото для історії. 

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

- Сподіваюся, що інвестиції, вкладені в реконструкцію цієї зали, будуть ефективно використовуватися протягом року. А для викладачів вже сьогодні зробимо святковий новорічний концерт нашої філармонії і зробимо так, що за рахунок коштів профспілкового комітету проводитися концерти. За участі артистів з театру Гоголя та інших видатних артистів, які будуть забезпечувати атмосферу комфорту.

Після урочистостей ректор університету прозвітував про свою роботу та виконання програмних пунктів діяльності.

А першими артистами, які виступили на новій сцені, стали музиканти Полтавського академічного симфонічного оркестру на чолі із заслуженим артистом України, диригентом Віталієм Скакуном.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію