Полтавець Володимир Клемазов виготовляє світильники із металобрухту

Його роботи – у формі робота, дракона, павука, бабки та чоловічків. Майстер розповів: за рік виготовив майже тридцять світильників. Їх передає на виставки та дарує рідним.

Полтавець Володимир Клемазов зварює світильник у формі дракона. 

Володимир Клемазов, майстер

- Спочатку хотів зробити змію із цепу, який гарно імітує змію. Знайшов… Хтось здав деталі від дивану - крюки. Вони мені стали схожі на пащі. Я приварив й вийшла голова. Потім додав гребінь із цепу з бензопили й вийшла така от голова дракона.

Володимир Клемазов працює ветеринаром. Чоловік каже: у вільний час виготовляє світильники. Таке хоббі з'явилося рік тому, розповідає майстер. 

Володимир Клемазов, майстер

- Деталі для світильників беру із металобрухту. Я їжджу на ці точки й збираю. Ходжу дивлюся, яка деталь на що схожа. Вмикаю уяву й роблю. Дуже люблю матеріал – це моторні цепи: ногу можна зробить, шию можна зробить. Подобається робота із підшипниками, із шпильками металевими. Пружини, ресори.

За рік створив двадцять вісім світильників, говорить Володимир Клеймазов. Це виставка його робіт у одній із кав'ярень Полтави. Світильники у формі робота, павука, бабки та руки з фотоапаратом. Володимир Клемазов каже: свої вироби дарує рідним. Майстер пояснює скільки часу йде на виготовлення світильника:  

Володимир Клемазов, майстер

- Якщо все взяти в купу: підготовка матеріалу, розпилювання на деталі й зварювання.  Годни за три – це сам світильник, потім його естетична обробка: покраска, шліфовка, - це десь година. Майстерні своєї немає, мрію про її створення. Займаюся в обідню перерву на роботі, якщо є такий час. Якщо випадає можливість, то родичі впускають в гараж й дають можливість користуватися ним.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію