Полтава – комфортне місто для життя і відпочинку

Про це постійно говорять люди, які люблять подорожувати і мають з чим порівнювати. Телеведучий і мандрівник Євген Синельников мандрує Україною та розповідає про цікаві місця. Доїхав і до Полтави. 

Ведучий однієї з провідних вітчизняних тревел-програм, який об'їхав сотні міст по всьому світу, дістався і до Полтави.

- Полтава - це гарне та затишне місто на березі Ворскли. Саме біля Полтави знаходиться Диканька. Близько якого хутір, де вечори.

Сподобались мандрівнику музеї та історичні пам’ятки міста, але особливо до душі, говорить, – міні скульптури та різні туристичні дрібнички.

- Полтава – невелике місто. Тому у ній зустрічаються отакі невеликі пам'ятки. Невеликі, але дуже милі.

Особливі враження гість міста отримав від костюмованої екскурсії в Галереї мистецтв. Говорить, такого підходу ще ніде не бачив.

- Прикольно. Ти не просто дивишся картини, а тобі й настрою додають. А це круто.

- Коли заходиш до картинної галереї і чуєш музику - це круто. Картини зовсім по-іншому виглядають. Прямо потрапляєш у цей час. Це дуже чудово. Дякую.

Упродовж дня ведучий телепрограми «Вдома краще» відвідав більшість полтавських музеїв, прогулявся вулицями міста і, звісно ж, не оминув нагоду спробувати місцеві смаколики. Зокрема, галушки - традиційну страву полтавців. Однак, говорить, здивований, адже полтавці чомусь не дуже охоче розповідають про принади свого міста.

- Полтавці, вони соромляться свого міста, замість того, щоб ним пишатися. А йому є чим. Гарне, доглянуте. Так, воно тихе, але в цьому його фішка. Це місто, де можна взяти і попити кави, почитати книгу і розслабитися від міської метушні. Полтавці, доки ви не полюбите своє місто, то як мені, туристу, його полюбити?! Щоб туризм розвивася, ми повинні самі подорожувати Україною. І приїжджайте хоча б в Полтаву.

Олександр Шамота говорить – проблеми в місті є, але міська влада має бачення і чіткий план щодо їхнього вирішення.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Дуже важливо подивитися на місто під іншим кутом, очима іншої людини. І ми це побачили. Я впевнений, що ми ці проблеми подолаємо. І важливо полтавцям навчитися любити власне місто.

До слова, слід зауважити, що в 2019 році туристів у Полтаві побільшало. Тільки з туристичного збору міський бюджет отримав утричі більше, ніж у 2018, а це – понад мільйон гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію