На Зіньківщині для обдарованої молоді влаштували наукову зимову школу

Замість канікул – навчання. Старшокласники області вирішили вчергове присвятити весь вільний час навчанню. Зібралися вони у зимовій школі у селі Міські Млини Зіньківського району. Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 3 по 18 січня 2020 року реалізує свій науково-оздоровчий проєкт – обласну зимову наукову природничу школу. Така традиція існує вже четвертий рік поспіль.

У яскравих новорічних костюмах вони будуть вітати з новорічними святами та показувати виставу у рамках «Різдвяних зустрічей». 

Віталій Бедніна, директор Полтавського еколого-натуралістичного центру

- Учасники цих зустрічей – це діти, вихованці Полтавського обласного натуралістичного центру, а також ті, які беруть участь в предметних олімпіадах природничого циклу, беруть участь у конкурсі МАН. Це діти, що пов'язують своє життя та майбутнє з природничими науками.

Хоч і мають акторські здібності, їх об'єднує любов до природничих наук. 

Дар'я Колбасюк, відпочиває у зимовому таборі

- Це ще з 5 класу. Я люблю біологію, мені подобається цим займатися.

Цього року слухачами школи стали 104 учні закладів освіти Полтавської області: вихованці очно-заочної біологічної школи обласного еколого-натуралістичного центру, переможці та призери предметних олімпіад природничого напряму, учні-члени Малої академії наук України. 

Дмитро Бойко, відпочиває у зимовому таборі

- У нас досить впевнений колектив. Ми постійно граємо в різні ігри, збираємося на пари. Нас завжди водять організовано вожаті. У нас все серйозно.

На свято до дітей з вітанням від губернатора завітала директор Департаменту освіти Полтавської ОДА Олена Харченко. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти Полтавської ОДА

- Сьогодні ми вчерговий раз проводимо різдвяні зустрічі у зимові науковій школі. 4 роки тому вона була започаткована керівником обласного натуралістичного центру Бедніною В.Г. за підтримки Департаменту освіти і науки. Це дуже важливо, особливо для дітей старших класів.

Метою діяльності Школи є задоволення потреб учнівської молоді у додатковій освіті з дисциплін природничого циклу, виявлення та підтримка обдарованої молоді, підготовка старшокласників до участі у науково-дослідницьких та експериментальних проєктах у системі Малої академії наук України. 

Марія Залужна, відпочиває у зимовому таборі

- Сюди приїздять найкращі вчителі Полтавської області. У нас лекції тривають по 1,5 години із перервами по 15 хвилин. А тоді ще 1,5 години є, коли ми можемо вільно прогулятися або ж просто відпочити.

Викладають у зимовій школі науково-педагогічні працівники педагогічного університету, аграрної академії та технічного університету. Освітній процес у природничій школі йде за різними напрямками: екологія, ботаніка, біологія та хімія.

«Різвяні зустрічі» завершили флешмобом з паперовими янголами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію