У Полтаві виступила команда харківських фокусників

Природничі дослідження, наукові експерименти та сенс Різдва. У Полтаві виступила команда харківських фокусників й аніматорів із програмою для дітей «Механіки світла досліджують Різдво». Вистава, де показали професійні фокуси із сухим льодом, водою та полум'ям, була благодійною та безкоштовною для полтавських малюків та їхніх батьків.

«Механіки світла» – нове шоу команди. У програмі – фокуси із природними речовинами, учасниками яких стають самі дітлахи. Це – сухий лід, справжній вогонь, мильна піна та вода. Так діти можуть побачити різні фізичні й хімічні процеси у дії. Ось, наприклад, дослід із замороженою живою трояндою, яку легко розбити на шматочки.

В’ячеслав Кучеренко, клоун, учасник команди «Позитив Шоу»

- З вами малюк Боллер. Молодший науковий співробітник. Але насправді я авантюрист, псевдо божевільний. Насправді мене розшукує поліція. У мене навіть є пістолет! Щоправда, він не стріляє.

Команда «Позитив Шоу» існує п'ять років. У її складі – професійні фокусники, артисти, музиканти, митці із різних міст України. Вони – волонтери, які у вільний від роботи час дають благодійні виступи по країні. Наприклад, ілюзіоніст Олександр Морока родом із Сєвєродонецька. Зараз із сім'єю живе у Харкові. Він – один з ідейних організаторів команди. 

Починали із виступів у прифронтовій зоні. 

Олександр Морока, фокусник, учасник команди «Позитив Шоу»

- Коли почалася війна на Сході, ми почали вести туди гуманітарку, але потім побачили, що продукти та одежа – це одне, та там – поганий настрій у людей. То ми почали привозити туди гарний і позитивний настрій.

Артисти й нині виступають на привоєнних українських територіях, аби підтримати місцеву малечу. Та географію виступів розширили, і команди тепер дві. Виступають у Київській, Полтавській, Харківській областях.

Маргарита Антонець, художниця, учасниця команди «Позитив Шоу»

- Ми намагаємось через наші таланти, через креативні фокуси, наукові експерименти розповісти про сенс Різдва.

У фіналі виступу артисти розповіли дітям про вічні цінності – любов, доброту, віру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію