У Розсошенській гімназії сьогодні влаштували фестиваль вертепів

Досвічені актори та початківці, а ще – малеча. Усі вони підкорювали сцену. Фестиваль колядок та щедрівок «Щербані-2020» проводиться вперше, але сподіваються, стане гарною традицією.

Ігор Процик, Щербанівський сільський голова 

- Відродження традицій – ті, які ми маємо і на Святвечір, на Різдво чи будь-яке інше свято – це для нас важливо. Тому сьогодні оце свято, де приїхали колективи і з інших сільських рад, де між собою будуть творчо змагатися, але й збагачуватися.

Різні за віком та статтю, але сьогодні вони – артисти. 

Фестиваль колядок та щедрівок «Щербані-2020» об'єднав на сцені творчих та креативних. 

Анна Овчаренко, в.о. директора Центру дозвілля «Водограй» 

- Фестиваль щедрівок та колядок приурочений до завершення новорічних та різвяних свят. Приємно, що в нашому фестивалі приймають участь не тільки наші, а досить багато із сусідніх громад.

На сцені – аматорський народний колектив «Червона калина». Його учасники привезли театралізоване дійство, яке спеціально готували до свята. Це Різдвяна колядка з драматургією «Вечори на хуторі біля Диканьки». 

Галина Шуберт, директор будинку культури Центру дозвілля «Водограй» (с. Великий Тростянець) 

- Готувалися традиційно. Як завжди. У нашому будинку культури тепло та гарно. Ми працюємо там постійно. Репетиції у нас проходять двічі на тиждень. Виготовляли самі костюми. Працювали із школою у тісному зв'язку. Ну і взагалі все було покладено на плечі наших керівників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію