Протидія торгівлі людьми – тема зустрічі із журналістами у Києві

В Києві відбувся прес-брифінг заступника міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Ніжинського.

Під час свого виступу він розповів: за допомогою преси міністерство хоче  максимально забезпечити інформацією осіб, потерпілих від торгівлі людьми. Міністерство соціальної політики є координатором у сфері протидії торгівлі людьми. І доля громадян України та їх подальша реабілітація є одним із ключових завдань у реалізації державної політики. Сергій Ніжинський нагадав – 29 грудня 2019 року було  звільнено з полону 76 українців, які з 2015 року утримувалися на території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), зокрема, 12 військовослужбовців та 64 цивільних громадян. Тому одним із завдань брифінгу є привернення уваги суспільства до даного питання. І головне, він закликав громадян, які перебували в полоні та були звільнені, звернутися до місцевих державних адміністрацій щодо отримання соціальної допомоги від держави, зокрема, встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Сергій Ніжинський, заступник Міністра соц.політики з питань європейської інтеграції

- Перш за все, що дає цей статус і що він означає? Такий статус передбачає отримання медичної допомоги, юридичної та психологічної і допомоги в працевлаштуванні. Навіть одноразова матеріальна допомога – це теж можливість Міністерства соцполітики в разі подання відповідних документів надати їм цю допомогу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію